MIKROMARZ - měřící přístroje  Inteligentní měřící přístroje  Měření a řízení přes Internet. Programovatelné měřící přístroje. Elektronické dekády. 

NOVINKY

arr3Měření výkonu a spotřeby 230VAC na DIN lištuPotřebujete sledovat spotřebu elektrické energie nějakého zařízení nebo skupiny zařízení online na... arr3Releové spínání zařízení 230VAC do zásuvkyPotřebujete zapínat a vypínat libovolný 1-fázový spotřebič 230V kdykoliv a odkudkoliv? Stačí vám k... arr3Měření výskytu oxidu uhelnatéhoPotřebujete sledovat kvalitu ovzduší online na internetu? Stačí si pouze zvolit jaký plyn v ovzduší... arr3Detekce zaplaveníPotřebujete hlídat přístup do nějakého objektu, střežit ho před nezvaným vniknutím nebo jen... arr3Termoelektrický teploměr od –100 do +1000°CPotřebujete měřit teplotu? Kontaktně, bezkontatně nebo pomocí externího odporového čidla? Teplotu...

Úvod » Bateriový dálkový odečet

Bateriový dálkový odečet

S vykonáváním každodenní lidské činnosti je spojena spotřeba energie. Za poslední desítky let je celosvětový nárůst spotřeby energií exponenciální a neustále se zvyšuje. Velkou měrou je to dáno zejména zaváděním nových technologií do běžného užívání zvyšující kvalitu a komfort života. Dle ekonomických zákonitostí však s narůstající poptávkou po energiích roste samozřejmě i jejich cena, proto má čím dál tím větší smysl sledovat a následně šetřit jejich spotřebu.

Dnes máme tu výhodu, že se nacházíme na počátku věku internetu věcí (Internet of Things) a již nemusíme několikrát do týdne s tužkou v ruce odečítat spotřebu energií ve sklepě našeho domu a následně složitě analyzovat. Vše za nás vyřeší technika dálkových odečtu. Měřiče spotřeby energií periodicky odesílají stav své spotřeby na cloud server v síti internet a zároveň je neustále analyzují a vizualizují. Pak je prakticky velmi jednoduché vytipovat spotřebiče, které jsou například spouštěny nadměrně často nebo mají vyšší spotřebu než je předepsáno výrobcem.

Dalším nesporným přínosem je detekce chyb. Pokud je spotřeba mimo očekávání nebo nastala porucha rozvodů, dokáží vás během několika sekund informovat na mobil či e-mail nebo jsou sami schopni vyvolat konkrétní akci a například zavřít ventil vodovodního nebo plynového potrubí a předejít tak velkým škodám na majetku nebo zdraví. Další informace naleznete v samostatných kategoriích věnující se dálkovým odečtům jednotlivých druhů energií: Elektřina, Plyn, Voda.

Otevřete průvodce systému SensorFor a objevte nové možnosti využití.
Nechte se inspirovat. Prohlédněte si typické referenční instalace.
Vyzkoušejte si volně přístupné DEMO (username a password je demo11).
To konkurence nemá! Dálkový odečet elektřina - voda - plyn za 2.072,-
Ještě máte nějaké dotazy? Rádi Vám pomůžeme! Volejte: 606 347 135


Zboží v akci
 

Dálkový odečet:
Celkový počet měřidel:
WiFi bateriový odečet elektroměru ČEZ online
Cena před slevou 3 577 Kč

cena 3 477 Kč (151 EUR)

img
WiFi bateriový odečet plynoměru BK-Gx online
Cena před slevou 3 955 Kč

cena 3 855 Kč (167 EUR)

img
GSM bateriový odečet elektroměru ČEZ online
Cena před slevou 4 777 Kč

cena 4 677 Kč (203 EUR)

img
GSM bateriový odečet plynoměru BK-Gx online
Cena před slevou 5 155 Kč

cena 5 055 Kč (219 EUR)

img

Moduly pro vyčítání spotřeby z impulsních
elektroměrů, vodoměru a plynoměrů

Název integračního modulu Počet impulsních měřičů Počet pozic v rozvaděči
1-tarifní 2-tarifní
SC5-IG1
1 0 0
SB5-IG1
1 2 0
SD5-IG1
0 1 1
SE5-IG1
1 2 2
SE5-IG2
2 3 3
SE5-IG3
8 0 3
SF5-IG1
11 0 4
SF5-IG2
1 5 4

Dotace na dálkový odečet elektřiny, vody a plynu

Máme pro Vás dotaci na zřízení dálkového odečtu elektřiny, vody a plynu ve výši 300 Kč! A vyplácíme ji hned! POZOR - akce je časově omezena! >> číst dále >>

Proč si zvolit přístroje SENSORFOR?

  • Měření a ovládání přes Internet
  • LAN, USB konektivita, SD karta
  • Téměř 50 rozšiřujících modulů
  • K dispozici provedení na DIN lištu
  • Kapesní přístroje s vlastním ACCU
  • Stolní varianty pro laboratoř
  • Ovládání přes PC, tablet, mobil
  • Veřejně publikované reference
  • Nízká cena (modulární řešení)
Další informace
Elektronické odporové dekády

Konečně: První víceportová brána v nabídce SensorFor!

Volali jste po tom dlouho a nyní je to tady. Od srpna 2021 máme v nabídce první bránu, která umí připojit více funkčních modulů SensorFor. Již není potřeba mít ke každému modulu samostatnou bránu. To velmi zlevňuje rozsáhlejší systémy postavené na této platformě. Všechny brány jsou navíc vybaveny portem pro připojení WiFi a GSM (3G/4G) modulu. Rázem máme v nabídce produkt, který umí vzdálené vyčítání měřičů spotřeby s cenou pod 200Kč pro připojení přes ethernet a WiFi a lehce nad 200Kč pro připojení přes GSM (3G/4G).

Dlouho očekávaný "Direct Internet Access" je TADY!

Od září 2017 umí všechna zařízení SensorFor s rozhraním ethernet nebo WiFi přímou komunikaci se SensorFor cloud serverem! Odpadá tak nutnost instalace internetové přenosové brány Raspberry PI do každé lokální sítě pro zprostředkování komunikace mezi jednotlivými branami a cloud serverem. Skokový nárůst prodeje zařízení SensorFor ukazuje, že tato změna měla smysl!