MIKROMARZ - měřící přístroje  Inteligentní měřící přístroje  Měření a řízení přes Internet. Programovatelné měřící přístroje. Elektronické dekády. 

NOVINKY

arr3Měření výkonu a spotřeby 230VAC na DIN lištuPotřebujete sledovat spotřebu elektrické energie nějakého zařízení nebo skupiny zařízení online na... arr3Releové spínání zařízení 230VAC do zásuvkyPotřebujete zapínat a vypínat libovolný 1-fázový spotřebič 230V kdykoliv a odkudkoliv? Stačí vám k... arr3Měření výskytu oxidu uhelnatéhoPotřebujete sledovat kvalitu ovzduší online na internetu? Stačí si pouze zvolit jaký plyn v ovzduší... arr3Detekce zaplaveníPotřebujete hlídat přístup do nějakého objektu, střežit ho před nezvaným vniknutím nebo jen... arr3Termoelektrický teploměr od –100 do +1000°CPotřebujete měřit teplotu? Kontaktně, bezkontatně nebo pomocí externího odporového čidla? Teplotu...

Úvod » Měřiče stlačeného vzduchu

Měřiče stlačeného vzduchu

Měřiče stlačeného vzduchu slouží pro sledování spotřeby stlačeného vzduchu ve firmách, výrobnách a závodech, kde se stlačený vzduch používá ve větší míře pro samotné výrobní procesy těchto subjektů. Impulsní výstup umožňuje přenos měřených dat do firemních systémů, které je následně využívají pro analýzu a řízení výroby. Všechny naše nabízené měřiče jsou impulsním výstupem vybaveny a umožňují tak realizovat vzdálený odečet spotřeby. Základní rozlišitelnost výstupu těchto měřičů je 10 a 100 l/imp.

Otevřete průvodce systému SensorFor a objevte nové možnosti využití.
Nechte se inspirovat. Prohlédněte si typické referenční instalace.
Vyzkoušejte si volně přístupné DEMO (username a password je demo11).
To konkurence nemá! Impulsní měřiče stlačeného vzduchu za velmi výhodné ceny.
Ještě máte nějaké dotazy? Rádi Vám pomůžeme! Volejte: 606 347 135


Zboží v akci
Měřič průtoku stlačeného vzduchu PU1-CA1 G3/8"
Hmotnostní průtokoměr s impulsním výstupem, typ open drain
Popis: Měřič průtoku stlačeného vzduchu PU1-CA1 využívá hmotnostní metody měření množství proudícího média, při které je cyklicky zahříván a ochlazován měřící element. Z naměřených teplotních průběhů jsou následně vypočteny charakteristické parametry, jejichž porovnáním s referenčními hodnotami dochází k určení velikosti průtoku stlačeného vzduchu. Měřič PU1-CA1 je nabízen ve dvou variantách pro
Cena před slevou 5 430 Kč
cena 4 930 Kč (213 EUR)

Měřič průtoku stlačeného vzduchu PU1-CA1 G3/8"
img


Výstup:
Převodní poměr:
Závit:
Výrobce:
Měřič průtoku stlačeného vzduchu PU1-CA1 G3/8"
Cena před slevou 5 430 Kč

cena 4 930 Kč (213 EUR)

imgModuly pro vyčítání spotřeby z impulsních
elektroměrů, vodoměru, plynoměrů, kalorimetrů a dalších

Název integračního modulu Počet impulsních měřičů Počet pozic v rozvaděči
1-tarifní 2-tarifní
SC5-IG1
1 0 0
SB5-IG1
1 2 0
SD5-IG1
0 1 1
SE5-IG1
1 2 2
SE5-IG2
2 3 3
SE5-IG3
8 0 3
SF5-IG1
11 0 4
SF5-IG2
1 5 4

 

Sledujte spotřebu stlačeného vzduchu!

Měření a sledování příkonu, výkonu a spotřeby je v dnešní době jednou z nejdůležitějších hospodářských činností, která vede k úsporám finančních zdrojů. Právě proto je i pro nás toto odvětví vlajkovou lodí systému SensorFor a jedním z hlavních hnacích motorů jeho neustálého vylepšování z pohledu nových matematických funkcí nad měřenými daty a následné vizualizace. Přijďte si k nám vyzkoušet referenční systém "Voda" nebo poznat referenční systém "Wattmetr" a seznámit se s možnostmi systému SensorFor v oblasti měření energií.


 

Jak dostat měřiče stlačeného vzduchu na internet?

Impulsy na výstupu měřiče lze vyčítat a ukládat v modulech SC5-IG1, SD5-IG1 a SE5-IG1. Aktuální spotřebu vzduchu je možné v reálném čase přenášet na internet pomocí ethernetové brány NT3-AB4. Pokud není v místě měřiče přítomen ethernetový kabel, lze použít WiFi bránu WF3-AB4. Varianty ethernetové a WiFi brány na DIN lištu jsou NT3-DN4 a WF3-DN4. Přítomnost měřených hodnot na internetu umožňuje sledovat aktuální spotřebu vzduchu přímo na notebooku, tabletu nebo mobilním telefonu bez nutnosti být osobně na místo spotřeby.