MIKROMARZ - měřící přístroje  Inteligentní měřící přístroje  Měření a řízení přes Internet. Programovatelné měřící přístroje. Elektronické dekády. 

NOVINKY

arr3Měření výkonu a spotřeby 230VAC na DIN lištuPotřebujete sledovat spotřebu elektrické energie nějakého zařízení nebo skupiny zařízení online na... arr3Releové spínání zařízení 230VAC do zásuvkyPotřebujete zapínat a vypínat libovolný 1-fázový spotřebič 230V kdykoliv a odkudkoliv? Stačí vám k... arr3Měření výskytu oxidu uhelnatéhoPotřebujete sledovat kvalitu ovzduší online na internetu? Stačí si pouze zvolit jaký plyn v ovzduší... arr3Detekce zaplaveníPotřebujete hlídat přístup do nějakého objektu, střežit ho před nezvaným vniknutím nebo jen... arr3Termoelektrický teploměr od –100 do +1000°CPotřebujete měřit teplotu? Kontaktně, bezkontatně nebo pomocí externího odporového čidla? Teplotu...

Měřící přístroje SensorFor

Měřící přístroje firmy SensorFor mají proti měřícím přístrojům obdobných výrobců jednu obrovskou výhodu - jsou modulární. To v konečném důsledku umožňuje nabídnout zákazníkům mnohem širší spektrum měřených veličin. A nejen to - také mnohem širší spektrum konektivity - většina dnešních měřících přístrojů končí u lokálního USB propojení s PC, za kterým sedí uživatel. S přístroji SensorFor může uživatel sedět za jakýmkoliv PC na světě! Díky internetovému připojení může být mezi přístrojem a PC vzdálenost i tisíce km. A uživatel ani nemusí sedět za PC. Tablet, telefon, chytré hodinky - všude tam Vás zastihnou přístroje SensorFor. A ani to ještě není vše - komunikace mezi přístrojem a uživatelem je obousměrná - je tedy možné nejen měřit ale i ovládat / řídit na vzdálenosti tisíce km.


Komunikace:
Zobrazovač:


USB měřící brána UB1-AB4

cena 950 Kč (38 EUR)Průmyslový integrátor UD8-AB6

cena 1 590 Kč (64 EUR)Ethernetová měřící brána NT2-AB4

cena 1 650 Kč (66 EUR)WiFi měřící brána WF3-AB4

cena 1 890 Kč (76 EUR)

img


Přenosný měřící přístroj UD3-AB4

cena 1 950 Kč (78 EUR)

img
Panelový měřící přístroj UD9-AB4

cena 2 890 Kč (116 EUR)

img


Stolní měřící přístroj UD7-AB4

cena 2 950 Kč (118 EUR)

img

Koupit celou přístrojovou sadu se vyplatí!

Přístrojová sada se skládá z vybraného přístroje SensorFor a rozšiřujícího modulu pro konkrétní aplikaci měření nebo ovládání. Cena za takovou sadu je vždy menší než celková cena za jednotlivé komponenty. Nakupujte chytře!