MIKROMARZ - měřící přístroje  Inteligentní měřící přístroje  Měření a řízení přes Internet. Programovatelné měřící přístroje. Elektronické dekády. 

NOVINKY

arr3Měření výkonu a spotřeby 230VAC na DIN lištuPotřebujete sledovat spotřebu elektrické energie nějakého zařízení nebo skupiny zařízení online na... arr3Releové spínání zařízení 230VAC do zásuvkyPotřebujete zapínat a vypínat libovolný 1-fázový spotřebič 230V kdykoliv a odkudkoliv? Stačí vám k... arr3Měření výskytu oxidu uhelnatéhoPotřebujete sledovat kvalitu ovzduší online na internetu? Stačí si pouze zvolit jaký plyn v ovzduší... arr3Detekce zaplaveníPotřebujete hlídat přístup do nějakého objektu, střežit ho před nezvaným vniknutím nebo jen... arr3Termoelektrický teploměr od –100 do +1000°CPotřebujete měřit teplotu? Kontaktně, bezkontatně nebo pomocí externího odporového čidla? Teplotu...

Úvod » Měřící přístroje SensorFor

Měřící přístroje SensorFor

Měřící přístroje firmy SensorFor mají proti měřícím přístrojům obdobných výrobců jednu obrovskou výhodu - jsou modulární. To v konečném důsledku umožňuje nabídnout zákazníkům mnohem širší spektrum měřených veličin. A nejen to - také mnohem širší spektrum konektivity - většina dnešních měřících přístrojů končí u lokálního USB propojení s PC, za kterým sedí uživatel. S přístroji SensorFor může uživatel sedět za jakýmkoliv PC na světě! Díky internetovému připojení může být mezi přístrojem a PC vzdálenost i tisíce km. A uživatel ani nemusí sedět za PC. Tablet, telefon, chytré hodinky - všude tam Vás zastihnou přístroje SensorFor. A ani to ještě není vše - komunikace mezi přístrojem a uživatelem je obousměrná - je tedy možné nejen měřit ale i ovládat / řídit na vzdálenosti tisíce km.


Zboží v akci
 

Konektivita:
WiFi/GSM port:
Počet rozšiřujících portů:
Počet impulsních vstupů:
Zobrazovač:
Výrobce:
Ethernetová měřící brána NT3-AB4

cena 1 335 Kč (58 EUR)

img


Brána NT3-DN4-IG1, WiFi / GSM port, 1x imp. vstup
Cena před slevou 1 937 Kč

cena 1 916 Kč (83 EUR)

img


Brána NT3-DN4-IG4, WiFi / GSM port, 3x imp. vstupy
Cena před slevou 2 059 Kč

cena 2 038 Kč (88 EUR)

img


3-násobná ethernet. brána NT3-AB5 s WiFi / GSM rozšířením
Cena před slevou 2 256 Kč

cena 2 156 Kč (93 EUR)

img
Přenosný měřící přístroj UD3-AB4

cena 2 258 Kč (98 EUR)

img


3-násobná ethernet. brána NT3-DN5 s WiFi / GSM rozšířením
Cena před slevou 2 387 Kč

cena 2 287 Kč (99 EUR)

img


Panelový měřící přístroj UD9-AB4

cena 3 219 Kč (139 EUR)

img


Stolní měřící přístroj UD7-AB4

cena 3 285 Kč (142 EUR)

img

Koupit celou přístrojovou sadu se vyplatí!

Přístrojová sada se skládá z vybraného přístroje SensorFor a rozšiřujícího modulu pro konkrétní aplikaci měření nebo ovládání. Cena za takovou sadu je vždy menší než celková cena za jednotlivé komponenty. Nakupujte chytře!

Konečně: První víceportová brána v nabídce SensorFor!

Volali jste po tom dlouho a nyní je to tady. Od srpna 2021 máme v nabídce první bránu, která umí připojit více funkčních modulů SensorFor. Již není potřeba mít ke každému modulu samostatnou bránu. To velmi zlevňuje rozsáhlejší systémy postavené na této platformě. Všechny brány jsou navíc vybaveny portem pro připojení WiFi a GSM (3G/4G) modulu. Rázem máme v nabídce produkt, který umí vzdálené vyčítání měřičů spotřeby s cenou pod 200Kč pro připojení přes ethernet a WiFi a lehce nad 200Kč pro připojení přes GSM (3G/4G).

Dlouho očekávaný "Direct Internet Access" je TADY!

Od září 2017 umí všechna zařízení SensorFor s rozhraním ethernet nebo WiFi přímou komunikaci se SensorFor cloud serverem! Odpadá tak nutnost instalace internetové přenosové brány Raspberry PI do každé lokální sítě pro zprostředkování komunikace mezi jednotlivými branami a cloud serverem. Skokový nárůst prodeje zařízení SensorFor ukazuje, že tato změna měla smysl!