MIKROMARZ - měřící přístroje  Inteligentní měřící přístroje  Měření a řízení přes Internet. Programovatelné měřící přístroje. Elektronické dekády. 

NOVINKY

arr3Měření výkonu a spotřeby 230VAC na DIN lištuPotřebujete sledovat spotřebu elektrické energie nějakého zařízení nebo skupiny zařízení online na... arr3Releové spínání zařízení 230VAC do zásuvkyPotřebujete zapínat a vypínat libovolný 1-fázový spotřebič 230V kdykoliv a odkudkoliv? Stačí vám k... arr3Měření výskytu oxidu uhelnatéhoPotřebujete sledovat kvalitu ovzduší online na internetu? Stačí si pouze zvolit jaký plyn v ovzduší... arr3Detekce zaplaveníPotřebujete hlídat přístup do nějakého objektu, střežit ho před nezvaným vniknutím nebo jen... arr3Termoelektrický teploměr od –100 do +1000°CPotřebujete měřit teplotu? Kontaktně, bezkontatně nebo pomocí externího odporového čidla? Teplotu...

Úvod » Elektro-magnetické zámky

Elektromagnetické zámky

Elektromagnetický nebo elektrický zámek slouží pro zamykání / odemykání vrat nebo dveří pomocí elektrického signálu. Obyčejný klíč je nahrazen iButton čipem, který lze kdykoliv zablokovat nebo mu přidělit jinou prioritu např. pro přístup jen v určitý čas. Každý iButton klíč má přiřazen unikántní kód a je tak možné vést automatizovanou knihu příchodů / odchodů. Autorizace k odemknutí / zamknutí ale nemusí probíhat jen pomocí iButton klíče, stejně tak může posloužit mobilní telefon (každé tel. číslo je také unikátní) nebo PC rozhraní s uživatelským jménem a heslem. Elektromagnetické zámky lze jednoduše ovládat odkudkoliv.


Výrobce:
Elektromagnetický zámek SB-150NO

cena 886 Kč (38 EUR)

img


Elektromagnetický zámek SM-60

cena 924 Kč (40 EUR)

img


Elektromagnetický zámek BEL-130NC

cena 1 039 Kč (45 EUR)

img


Elektromagnetický zámek BEL-130NO

cena 1 039 Kč (45 EUR)

img


Elektromagnetický zámek SM-280

cena 1 680 Kč (73 EUR)

img


Elektromagnetický zámek BEL-002NO

cena 1 834 Kč (79 EUR)

img


Elektromagnetický zámek BEL-002NC

cena 1 834 Kč (79 EUR)

img


Elektromagnetický zámek SM-500

cena 3 798 Kč (164 EUR)

img

Koupit celou přístrojovou sadu se vyplatí!

Přístrojová sada se skládá z vybraného přístroje SensorFor a rozšiřujícího modulu pro konkrétní aplikaci měření nebo ovládání. Cena za takovou sadu je vždy menší než celková cena za jednotlivé komponenty. Nakupujte chytře!