MIKROMARZ - měřící přístroje  Inteligentní měřící přístroje  Měření a řízení přes Internet. Programovatelné měřící přístroje. Elektronické dekády. 

NOVINKY

arr3Měření výkonu a spotřeby 230VAC na DIN lištuPotřebujete sledovat spotřebu elektrické energie nějakého zařízení nebo skupiny zařízení online na... arr3Releové spínání zařízení 230VAC do zásuvkyPotřebujete zapínat a vypínat libovolný 1-fázový spotřebič 230V kdykoliv a odkudkoliv? Stačí vám k... arr3Měření výskytu oxidu uhelnatéhoPotřebujete sledovat kvalitu ovzduší online na internetu? Stačí si pouze zvolit jaký plyn v ovzduší... arr3Detekce zaplaveníPotřebujete hlídat přístup do nějakého objektu, střežit ho před nezvaným vniknutím nebo jen... arr3Termoelektrický teploměr od –100 do +1000°CPotřebujete měřit teplotu? Kontaktně, bezkontatně nebo pomocí externího odporového čidla? Teplotu...

Dvojnásobný bezdrátový zvonek Solight

Bezdrátové zvonky jsou již delší dobu doslova hitem jak v oblasti přístupové / zabezpečovací techniky, tak obecně v sortimentu drobné elektroniky i bezdrátových zařízení. Není se čemu divit - pokud je potřeba k instalaci zvonku nějakých stavebních úprav, jedná se většinou o zásah, který několikanásobně přesahuje cenu samotného bezdrátového zvonku. Co se týká oboru bezdrátových zařízení, je tlačítko prinicipálně nejúspornější bezdrátové zařízení, protože spotřebovává energii jen když je opravdu v provozu - tedy když je stisknuto. Tzn. přibližně 99,99% času žádnou spotřebu nemá - tady bateriové napájení nevadí asi nikomu. A přijímací část zvonku, ve které je i samotný "zvonek" / reproduktor, je možné prostě napájet z jakékoliv zásuvky 230V ve vnitřních prostorách. Dosah již v poslední době také nehraje roli, protože výrobci přijímače / vysílače uvnitř tlačítka a zvonku vyladili za ty roky natolik, že už tyto hodnoty ani nikdo nesleduje, protože už nikoho netrápí. Jednoduše řečeno mnoho pádných agrumentů proti bezdrátovým zvonkům nenajdete a proto v již hotovém stavení vyhrávají na plné čáře.

Přesto i dnes a určitě i zítra a možná ještě dlouho budeme potkávat výrobky ne úplně srovnatelné kvality. Právě proto jsme pro vás vybrali jeden z těch zvonků, kde kvalita je převažující parametr proti konkurenci a přesto stále za rozumnou cenu. Firma Solight a její řada 1L2x nabízí několik sad bezdrátových zvonků, které se liší různým počtem tlačítek a zvonků. My jsme zvolili sadu 1L23 s jedním tlačítkem a dvěma zvonky, která se hodí zejména pro ty, jež mají velký prostor / mnoho místností, které potřebují zvonkem "ozvučit". Designově se celkově jedná o dobře propracovanou řadu s až futuristickým nádechem, který je podtržen integrovaným signalizačním osvětlením v kruhovém průhledu. Důležité je ale to, že funkcionalita nijak nezaostáva za vzhledem - 3 úrovně hlasitosti s intenzitou až 95dB, 48 melodií, robustní tlačítko, které jen tak něco neodrovná. Více se již můžete dozvědět na následujícím videu, které je tentokrát extra dlouhé díky porci několika melodií na jeho konci. Samozřejmě stále platí, že nás můžete také sledovat na našem youtube kanálu ZDE.

<< ZPĚT <<>> Nabídka bezdrátových zvonků >>