MIKROMARZ - měřící přístroje  Inteligentní měřící přístroje  Měření a řízení přes Internet. Programovatelné měřící přístroje. Elektronické dekády. 

NOVINKY

arr3Měření výkonu a spotřeby 230VAC na DIN lištuPotřebujete sledovat spotřebu elektrické energie nějakého zařízení nebo skupiny zařízení online na... arr3Releové spínání zařízení 230VAC do zásuvkyPotřebujete zapínat a vypínat libovolný 1-fázový spotřebič 230V kdykoliv a odkudkoliv? Stačí vám k... arr3Měření výskytu oxidu uhelnatéhoPotřebujete sledovat kvalitu ovzduší online na internetu? Stačí si pouze zvolit jaký plyn v ovzduší... arr3Detekce zaplaveníPotřebujete hlídat přístup do nějakého objektu, střežit ho před nezvaným vniknutím nebo jen... arr3Termoelektrický teploměr od –100 do +1000°CPotřebujete měřit teplotu? Kontaktně, bezkontatně nebo pomocí externího odporového čidla? Teplotu...

Bezdrátové zvonky

Bezdrátové zvonky jsou dnes již standardem v přístupových systémech domů a bytů. Jedná se o jeden z několika produktů, kde lze bez většího zkoumání konkrétní situace říci, že bezdrátové řešení je výhodnější než řešení drátové. Pokud k tomu nemáte závažné důvody, vybírejte zvonek vždy napájený ze zásuvky 230VAC - v opačném případě se nevyhnete celkem časté výměně baterií ve zvonku, protože ten je neustále na přijmu a "čeká" na stisknutí tlačítka. U tlačítka je situace o poznání jiná, nejen že má celkově nižší spotřebu, ale nepotřebuje být narozdíl od zvonku na přijmu a proud z baterie odebírá jen pokud je stisknuté. V nabídce máme opět jen typy, které máme reálně vyzkoušené a které Vás tak určitě nezklamou.


Výrobce:
Kryt na tlačítko

cena 28 Kč (1 EUR)

img


Bezdrátový zvonek + tlačítko

cena 450 Kč (18 EUR)2× Bezdrátový zvonek + tlačítko

cena 690 Kč (28 EUR)

img

Koupit celou přístrojovou sadu se vyplatí!

Přístrojová sada se skládá z vybraného přístroje SensorFor a rozšiřujícího modulu pro konkrétní aplikaci měření nebo ovládání. Cena za takovou sadu je vždy menší než celková cena za jednotlivé komponenty. Nakupujte chytře!