MIKROMARZ - měřící přístroje  Inteligentní měřící přístroje  Měření a řízení přes Internet. Programovatelné měřící přístroje. Elektronické dekády. 

NOVINKY

arr3Měření výkonu a spotřeby 230VAC na DIN lištuPotřebujete sledovat spotřebu elektrické energie nějakého zařízení nebo skupiny zařízení online na... arr3Releové spínání zařízení 230VAC do zásuvkyPotřebujete zapínat a vypínat libovolný 1-fázový spotřebič 230V kdykoliv a odkudkoliv? Stačí vám k... arr3Měření výskytu oxidu uhelnatéhoPotřebujete sledovat kvalitu ovzduší online na internetu? Stačí si pouze zvolit jaký plyn v ovzduší... arr3Detekce zaplaveníPotřebujete hlídat přístup do nějakého objektu, střežit ho před nezvaným vniknutím nebo jen... arr3Termoelektrický teploměr od –100 do +1000°CPotřebujete měřit teplotu? Kontaktně, bezkontatně nebo pomocí externího odporového čidla? Teplotu...

SensorFor - doprava ZDARMA

Pro ty z Vás, kteří to ještě nevědí, máme velmi dobrou zprávu. Počínaje listopadem 2016 jsme shopni Vám doručit všechny komponenty systému SensorFor ZDARMA - a to bez ohledu na to, zda-li byla překročena stanovená velikost objednávky. Doprava ZDARMA je prostě již od nuly:). Více informací se můžete dozvědět na následujícím videu nebo na našem youtube kanálu ZDE.

<< ZPĚT <<>> Přístrojové sady SensorFor >>