MIKROMARZ - měřící přístroje  Inteligentní měřící přístroje  Měření a řízení přes Internet. Programovatelné měřící přístroje. Elektronické dekády. 

NOVINKY

arr3Měření výkonu a spotřeby 230VAC na DIN lištuPotřebujete sledovat spotřebu elektrické energie nějakého zařízení nebo skupiny zařízení online na... arr3Releové spínání zařízení 230VAC do zásuvkyPotřebujete zapínat a vypínat libovolný 1-fázový spotřebič 230V kdykoliv a odkudkoliv? Stačí vám k... arr3Měření výskytu oxidu uhelnatéhoPotřebujete sledovat kvalitu ovzduší online na internetu? Stačí si pouze zvolit jaký plyn v ovzduší... arr3Detekce zaplaveníPotřebujete hlídat přístup do nějakého objektu, střežit ho před nezvaným vniknutím nebo jen... arr3Termoelektrický teploměr od –100 do +1000°CPotřebujete měřit teplotu? Kontaktně, bezkontatně nebo pomocí externího odporového čidla? Teplotu...

Vodoměr a impulsní výstup

Téměř jistě nám každý týden jeden z Vás zašle dotaz typu "jak impulsní výstup vodoměru funguje?", "co je na výstupu vodoměru?" a další. Abychom Vám ušetřili čas s psaním podobných dotazů, otestovali jsme parametry výstupu jednoho z nabízených typů s převodovým poměrem 10 litrů na impuls a to nejdůležitější jsme zveřejnili na našem youtube kanálu ZDE.

Při převodovém poměru 10 l/imp je výstup rozpojen (nekonečný odpor na výstupu) po dobu průtoku 9 litrů a propojen (nulový odpor na výstupu) po dobu průtoku 1 litrů. Obdobně se vodoměr chová při převodovém poměru 100 l/imp, kdy je výstup propojen opět při době průtoku jednoho litru a rozpojen při době průtoku 99 litrů. Z elektrického hlediska je výstup kontakt, který spíná dle popsaného předpisu.

<< ZPĚT <<>> Vodoměry s impulsním výstupem >>