MIKROMARZ - měřící přístroje  Inteligentní měřící přístroje  Měření a řízení přes Internet. Programovatelné měřící přístroje. Elektronické dekády. 

NOVINKY

arr3Měření výkonu a spotřeby 230VAC na DIN lištuPotřebujete sledovat spotřebu elektrické energie nějakého zařízení nebo skupiny zařízení online na... arr3Releové spínání zařízení 230VAC do zásuvkyPotřebujete zapínat a vypínat libovolný 1-fázový spotřebič 230V kdykoliv a odkudkoliv? Stačí vám k... arr3Měření výskytu oxidu uhelnatéhoPotřebujete sledovat kvalitu ovzduší online na internetu? Stačí si pouze zvolit jaký plyn v ovzduší... arr3Detekce zaplaveníPotřebujete hlídat přístup do nějakého objektu, střežit ho před nezvaným vniknutím nebo jen... arr3Termoelektrický teploměr od –100 do +1000°CPotřebujete měřit teplotu? Kontaktně, bezkontatně nebo pomocí externího odporového čidla? Teplotu...

Testování LED žárovek

Na základě Vašich různě mířených dotazů na porovnání účinnosti LED žárovky a klasické žárovky, respektive na údaj, který výrobce uvádí u každého typu LED žárovky jako ekvivalentní příkon klasické žárovky, jsme se rozhodli udělat menší test, kterým bychom si ověřili faktickou správnost tohoto údaje. Výsledky byly poměrně překvapivé, ve všech 4 případech byl ekvivalentní příkon LED žárovky výrazně vyšší než výrobce uvádí - sami můžete posoudit v tabulce níže. Na druhou stranu nutno podotknout, že výrobce Whitenergy se v tomto případě, na rozdíl od některých jiných, drží spíše při zemi a ekvivalentní příkon udává spíše menší než aby ho zbytečně "přestřelil". To bych v dnešní době, kdy se každý snaží okouzlit "mega" čísly, tím spíše ocenil. Více se už dozvíte ve videu z testování níže na této stránce nebo přímo na našem novém youtube kanálu ZDE.

Produkt Ekvivalent dle výrobce Ekvivalent dle měření
LED žárovka 3W, E27 20W 32W
LED žárovka 5W, E27 35W 45W
LED žárovka 10W, E27 60W 69W
LED žárovka 12W, E27 75W 86W

<< ZPĚT <<>> Nabídka LED žárovek >>