MIKROMARZ - měřící přístroje  Inteligentní měřící přístroje  Měření a řízení přes Internet. Programovatelné měřící přístroje. Elektronické dekády. 

NOVINKY

arr3Měření výkonu a spotřeby 230VAC na DIN lištuPotřebujete sledovat spotřebu elektrické energie nějakého zařízení nebo skupiny zařízení online na... arr3Releové spínání zařízení 230VAC do zásuvkyPotřebujete zapínat a vypínat libovolný 1-fázový spotřebič 230V kdykoliv a odkudkoliv? Stačí vám k... arr3Měření výskytu oxidu uhelnatéhoPotřebujete sledovat kvalitu ovzduší online na internetu? Stačí si pouze zvolit jaký plyn v ovzduší... arr3Detekce zaplaveníPotřebujete hlídat přístup do nějakého objektu, střežit ho před nezvaným vniknutím nebo jen... arr3Termoelektrický teploměr od –100 do +1000°CPotřebujete měřit teplotu? Kontaktně, bezkontatně nebo pomocí externího odporového čidla? Teplotu...

Úvod »Napájecí zdroje » Zdroje na DIN lištu

Zdroje na DIN lištu

Napájecí zdroje jsou neoddělitelnou součástí našich přístrojů a zařízení. Asi každý z nás už slyšel větu: "Použij originální zdroj!" - tedy takový, který byl dodaný společně s přístrojem nebo zařízením. Né vždy, a nemusí to být jen z důvodu poruchy, ztráty nebo podobných důvodů, lze tomuto přání vyhovět. Například různé "stavebnicové systémy" jako jsou například zabezpečovací prvky, z nichž jsou tyto systémy sestaveny, jsou dodávány samostatně. V ten okamžik je nutné zakoupit i napájecí zdroj samostatně. A rozhodně se nevyplatí příliš šetřit na kvalitě, protože právě napájecí zdroje patří mezi produkty, které si uvědomíme až v momentě, kdy nefungují vůbec nebo jejich špatné vlastnosti nějakým způsobem omezují funkce napájeného zařízení.


Výstupní napětí:
Výrobce:Koupit celou přístrojovou sadu se vyplatí!

Přístrojová sada se skládá z vybraného přístroje SensorFor a rozšiřujícího modulu pro konkrétní aplikaci měření nebo ovládání. Cena za takovou sadu je vždy menší než celková cena za jednotlivé komponenty. Nakupujte chytře!