MIKROMARZ - měřící přístroje  Inteligentní měřící přístroje  Měření a řízení přes Internet. Programovatelné měřící přístroje. Elektronické dekády. 

NOVINKY

arr3Měření výkonu a spotřeby 230VAC na DIN lištuPotřebujete sledovat spotřebu elektrické energie nějakého zařízení nebo skupiny zařízení online na... arr3Releové spínání zařízení 230VAC do zásuvkyPotřebujete zapínat a vypínat libovolný 1-fázový spotřebič 230V kdykoliv a odkudkoliv? Stačí vám k... arr3Měření výskytu oxidu uhelnatéhoPotřebujete sledovat kvalitu ovzduší online na internetu? Stačí si pouze zvolit jaký plyn v ovzduší... arr3Detekce zaplaveníPotřebujete hlídat přístup do nějakého objektu, střežit ho před nezvaným vniknutím nebo jen... arr3Termoelektrický teploměr od –100 do +1000°CPotřebujete měřit teplotu? Kontaktně, bezkontatně nebo pomocí externího odporového čidla? Teplotu...

Úvod » Napájecí zdroje

Napájecí zdroje

Napájecí zdroje jsou neoddělitelnou součástí našich přístrojů a zařízení. Asi každý z nás už slyšel větu: "Použij originální zdroj!" - tedy takový, který byl dodaný společně s přístrojem nebo zařízením. Né vždy, a nemusí to být jen z důvodu poruchy, ztráty nebo podobných důvodů, lze tomuto přání vyhovět. Například různé "stavebnicové systémy" jako jsou například zabezpečovací prvky, z nichž jsou tyto systémy sestaveny, jsou dodávány samostatně. V ten okamžik je nutné zakoupit i napájecí zdroj samostatně. A rozhodně se nevyplatí příliš šetřit na kvalitě, protože právě napájecí zdroje patří mezi produkty, které si uvědomíme až v momentě, kdy nefungují vůbec nebo jejich špatné vlastnosti nějakým způsobem omezují funkce napájeného zařízení.


Výstupní napětí:
Umístění:
Výrobce:


Napájecí zdroj Charger USB

cena 61 Kč (3 EUR)

img


Napájecí zdroj Akyga USB

cena 95 Kč (4 EUR)

img
Napájecí zdroj 4x USB

cena 143 Kč (6 EUR)

img
Zdroj WEP502D USB 5V, 2A

cena 480 Kč (21 EUR)

img

Koupit celou přístrojovou sadu se vyplatí!

Přístrojová sada se skládá z vybraného přístroje SensorFor a rozšiřujícího modulu pro konkrétní aplikaci měření nebo ovládání. Cena za takovou sadu je vždy menší než celková cena za jednotlivé komponenty. Nakupujte chytře!