MIKROMARZ - měřící přístroje  Inteligentní měřící přístroje  Měření a řízení přes Internet. Programovatelné měřící přístroje. Elektronické dekády. 

NOVINKY

arr3Měření výkonu a spotřeby 230VAC na DIN lištuPotřebujete sledovat spotřebu elektrické energie nějakého zařízení nebo skupiny zařízení online na... arr3Releové spínání zařízení 230VAC do zásuvkyPotřebujete zapínat a vypínat libovolný 1-fázový spotřebič 230V kdykoliv a odkudkoliv? Stačí vám k... arr3Měření výskytu oxidu uhelnatéhoPotřebujete sledovat kvalitu ovzduší online na internetu? Stačí si pouze zvolit jaký plyn v ovzduší... arr3Detekce zaplaveníPotřebujete hlídat přístup do nějakého objektu, střežit ho před nezvaným vniknutím nebo jen... arr3Termoelektrický teploměr od –100 do +1000°CPotřebujete měřit teplotu? Kontaktně, bezkontatně nebo pomocí externího odporového čidla? Teplotu...

Úvod »Elektronické dekády » Akční program

Elektronické dekády - Akční program

Tato kategorie vznikla jako zpětná vazba na Vaše podněty. Aby se naše elektronické dekády staly ještě dostupnějšími, připravili jsme pro Vás speciální zákaznický program "Dekáda za půlku", v rámci kterého je možné získat elektronickou dekádu za poloviční cenu.

Jak to funguje?
Vyberete si jednu z dostupných elektronických dekád v programu "Dekáda za půlku". Bude Vám předána elektronická dekáda v tzv. "chráněném režimu". V tomto režimu je operační systém dekády nastaven tak, aby Vám umožnil 10h dobu provozu přístroje. Po překročení doby provozu budete vyzván, aby jste vložil kód, který vyřadí "chráněný režim".

Jaké jsou možnosti?
1) Zakoupíte si kód, kterým vyřadíte "chráněný režim", tzn. budete mít k dispozici dekádu bez jakýchkoliv omezení.
2) Vrátíte nám nepoškozenou dekádu zpět. My Vám následně vrátíme cenu, kterou jste zaplatil za dekádu v plné výši.


Výrobce:
Odporová dekáda BASIC LITE ST - "Dekáda za půlku"
běžná cena 1 758 Kč

cena 1 399 Kč (59 EUR)

img


Kapacitní dekáda BASIC LITE ST - "Dekáda za půlku"
běžná cena 2 116 Kč

cena 1 758 Kč (74 EUR)

img

Zákaznický program "Dekáda za půlku" Vám umožňuje získat dekádu za poloviční cenu. Takto získaná dekáda je v tzv. chráněném režimu, který je možné vyřadit zakoupeným kódem. Nemůžete se rozhodnout, zda-li si zakoupit právě naši elektronickou dekádu? Využijte programu "Dekáda za půlku", v rámci kterého můžete dekádu do 2 měsíců vrátit a obdržet tak zpět její cenu v plné výši.