MIKROMARZ - měřící přístroje  Inteligentní měřící přístroje  Měření a řízení přes Internet. Programovatelné měřící přístroje. Elektronické dekády. 

NOVINKY

arr3Měření výkonu a spotřeby 230VAC na DIN lištuPotřebujete sledovat spotřebu elektrické energie nějakého zařízení nebo skupiny zařízení online na... arr3Releové spínání zařízení 230VAC do zásuvkyPotřebujete zapínat a vypínat libovolný 1-fázový spotřebič 230V kdykoliv a odkudkoliv? Stačí vám k... arr3Měření výskytu oxidu uhelnatéhoPotřebujete sledovat kvalitu ovzduší online na internetu? Stačí si pouze zvolit jaký plyn v ovzduší... arr3Detekce zaplaveníPotřebujete hlídat přístup do nějakého objektu, střežit ho před nezvaným vniknutím nebo jen... arr3Termoelektrický teploměr od –100 do +1000°CPotřebujete měřit teplotu? Kontaktně, bezkontatně nebo pomocí externího odporového čidla? Teplotu...

Úvod »Elektronické dekády » Indukčnostní dekády

Elektronické indukčnostní dekády

Elektronické indukčnostní dekády jsou vybavené LCD displejem a kapacitní klávesnicí pro lokální ovládání a rozhraním USB pro vzdálené řízení prostřednictvím PC a programu DBOS Control. Pro efektivnější integraci indukčnostní dekády do vašeho měřícího systému lze vyžít virtuální COM Port nebo DLL knihovnu pro přímou komunikaci s dekádou. PROFI typy indukčnostních dekád jsou vybaveny přehledným grafickým displejem, svorkami pro vzdálené řízení, propracovaným automodem a dalšími užitečnénými funkcemi. PROFI i BASIC typy jsou nabízeny ve 2 variantách lišící se rozsahem indukčnosti, přesností a zatížením.


Zobrazovač:
Rozsah:
Přesnost:
Výrobce:
Indukčnostní dekáda BASIC FULL ST
běžná cena 5 666 Kč

cena 4 805 Kč (202 EUR)

img


Indukčnostní dekáda PROFI FULL ST
běžná cena 6 383 Kč

cena 5 723 Kč (240 EUR)

img


Stolní indukčnostní dekáda PROFI FULL ST
běžná cena 9 252 Kč

cena 7 990 Kč (336 EUR)

img

Elektronické indukčnostní dekády používají vývojáři elektroniky, servisní technici, měřící laboratoře nebo výrobci senzorů. Většina našich stávajících zákazníků jsou bývalými uživateli mechanických dekád, které jim díky neustále se zvyšujícím požadavkům na rychlost a integraci výrobních postupů přestaly vyhovovat. Pro nové uživatele indukčnostních dekád obecně jsme připravili jednoduchého průvodce, který jím pomůže s výběrem.