MIKROMARZ - měřící přístroje  Inteligentní měřící přístroje  Měření a řízení přes Internet. Programovatelné měřící přístroje. Elektronické dekády. 

NOVINKY

arr3Měření výkonu a spotřeby 230VAC na DIN lištuPotřebujete sledovat spotřebu elektrické energie nějakého zařízení nebo skupiny zařízení online na... arr3Releové spínání zařízení 230VAC do zásuvkyPotřebujete zapínat a vypínat libovolný 1-fázový spotřebič 230V kdykoliv a odkudkoliv? Stačí vám k... arr3Měření výskytu oxidu uhelnatéhoPotřebujete sledovat kvalitu ovzduší online na internetu? Stačí si pouze zvolit jaký plyn v ovzduší... arr3Detekce zaplaveníPotřebujete hlídat přístup do nějakého objektu, střežit ho před nezvaným vniknutím nebo jen... arr3Termoelektrický teploměr od –100 do +1000°CPotřebujete měřit teplotu? Kontaktně, bezkontatně nebo pomocí externího odporového čidla? Teplotu...

Elektronické odporové dekády

Elektronické kapacitní dekády jsou vybavené LCD displejem a kapacitní klávesnicí pro lokální ovládání a rozhraním USB pro vzdálené řízení prostřednictvím PC a programu DBOS Control. Pro efektivnější integraci kapacitní dekády do vašeho měřícího systému lze vyžít virtuální COM Port nebo DLL knihovnu pro přímou komunikaci s dekádou. PROFI typy kapacitních dekád jsou vybaveny přehledným grafickým displejem, svorkami pro vzdálené řízení, propracovaným automodem a dalšími užitečnénými funkcemi. PROFI i BASIC typy jsou nabízeny ve 2 variantách lišící se rozsahem kapacity, přesností a zatížením.


Zobrazovač:
Rozsah:
Přesnost:
Výrobce:
Kapacitní dekáda BASIC FULL ST
běžná cena 3 795 Kč

cena 3 135 Kč (127 EUR)

img


Kapacitní dekáda BASIC FULL PW
běžná cena 4 345 Kč

cena 3 465 Kč (140 EUR)

img


Kapacitní dekáda PROFI FULL ST
běžná cena 4 345 Kč

cena 3 839 Kč (155 EUR)

img


Kapacitní dekáda PROFI FULL PW
běžná cena 4 895 Kč

cena 4 169 Kč (169 EUR)

img


Stolní kapacitní dekáda PROFI FULL ST
běžná cena 6 545 Kč

cena 5 577 Kč (226 EUR)

img


Stolní kapacitní dekáda PROFI FULL PW
běžná cena 7 095 Kč

cena 5 907 Kč (239 EUR)

img

Elektronické kapacitní dekády používají vývojáři elektroniky, servisní technici, měřící laboratoře nebo výrobci senzorů. Většina našich stávajících zákazníků jsou bývalými uživateli mechanických dekád, které jim díky neustále se zvyšujícím požadavkům na rychlost a integraci výrobních postupů přestaly vyhovovat. Pro nové uživatele odporových dekád obecně jsme připravili jednoduchého průvodce, který jim pomůže s výběrem.