MIKROMARZ - měřící přístroje  Inteligentní měřící přístroje  Měření a řízení přes Internet. Programovatelné měřící přístroje. Elektronické dekády. 

NOVINKY

arr3Měření výkonu a spotřeby 230VAC na DIN lištuPotřebujete sledovat spotřebu elektrické energie nějakého zařízení nebo skupiny zařízení online na... arr3Releové spínání zařízení 230VAC do zásuvkyPotřebujete zapínat a vypínat libovolný 1-fázový spotřebič 230V kdykoliv a odkudkoliv? Stačí vám k... arr3Měření výskytu oxidu uhelnatéhoPotřebujete sledovat kvalitu ovzduší online na internetu? Stačí si pouze zvolit jaký plyn v ovzduší... arr3Detekce zaplaveníPotřebujete hlídat přístup do nějakého objektu, střežit ho před nezvaným vniknutím nebo jen... arr3Termoelektrický teploměr od –100 do +1000°CPotřebujete měřit teplotu? Kontaktně, bezkontatně nebo pomocí externího odporového čidla? Teplotu...

Úvod »Přístrojové sady SensorFor » Měření napětí 50V

Měření napětí 50V

Potřebujete měřit napěťový výstup nějakého senzoru, zařízení nebo jiného systému online na internetu? Kdykoliv a odkudkoliv můžete sledovat požadované napětí přímo v okně vašeho webového prohlížeče. Nebo jednoduše nastavte systém tak, aby Vám poslal e-mail nebo SMS zprávu na váš mobil, pokud velikost napětí splní požadovanou podmínku.


Použití:
Konektivita:
Zobrazovač:
Přístroj v sadě:
Výrobce:
Měření napětí, NT3

cena 1 498 Kč (63 EUR)

img


Měření napětí, MR1

cena 1 545 Kč (65 EUR)

img


Měření napětí vícekanálové, NT3

cena 1 608 Kč (68 EUR)

img


Měření napětí vícekanálové, MR1

cena 1 655 Kč (70 EUR)

img


Měření napětí precizní, NT3

cena 1 718 Kč (72 EUR)

img


Měření napětí precizní, MR1

cena 1 765 Kč (74 EUR)

img


Měření napětí, UD3

cena 2 476 Kč (104 EUR)

img


Měření napětí vícekanálové, UD3

cena 2 586 Kč (109 EUR)

img


Měření napětí precizní, UD3

cena 2 696 Kč (113 EUR)

img


Měření napětí, UD7

cena 3 503 Kč (147 EUR)

img


Měření napětí vícekanálové, UD7

cena 3 613 Kč (152 EUR)

img


Měření napětí precizní, UD7

cena 3 723 Kč (156 EUR)

img

Proč si zvolit přístroje SENSORFOR?

  • Měření a ovládání přes Internet
  • LAN, USB konektivita, SD karta
  • Téměř 50 rozšiřujících modulů
  • K dispozici provedení na DIN lištu
  • Kapesní přístroje s vlastním ACCU
  • Stolní varianty pro laboratoř
  • Ovládání přes PC, tablet, mobil
  • Veřejně publikované reference
  • Nízká cena (modulární řešení)
Další informace
Elektronické odporové dekády

Konečně: První víceportová brána v nabídce SensorFor!

Volali jste po tom dlouho a nyní je to tady. Od srpna 2021 máme v nabídce první bránu, která umí připojit více funkčních modulů SensorFor. Již není potřeba mít ke každému modulu samostatnou bránu. To velmi zlevňuje rozsáhlejší systémy postavené na této platformě. Všechny brány jsou navíc vybaveny portem pro připojení WiFi a GSM (3G/4G) modulu. Rázem máme v nabídce produkt, který umí vzdálené vyčítání měřičů spotřeby s cenou pod 200Kč pro připojení přes ethernet a WiFi a lehce nad 200Kč pro připojení přes GSM (3G/4G).

Dlouho očekávaný "Direct Internet Access" je TADY!

Od září 2017 umí všechna zařízení SensorFor s rozhraním ethernet nebo WiFi přímou komunikaci se SensorFor cloud serverem! Odpadá tak nutnost instalace internetové přenosové brány Raspberry PI do každé lokální sítě pro zprostředkování komunikace mezi jednotlivými branami a cloud serverem. Skokový nárůst prodeje zařízení SensorFor ukazuje, že tato změna měla smysl!