MIKROMARZ - měřící přístroje  Inteligentní měřící přístroje  Měření a řízení přes Internet. Programovatelné měřící přístroje. Elektronické dekády. 

NOVINKY

arr3Měření výkonu a spotřeby 230VAC na DIN lištuPotřebujete sledovat spotřebu elektrické energie nějakého zařízení nebo skupiny zařízení online na... arr3Releové spínání zařízení 230VAC do zásuvkyPotřebujete zapínat a vypínat libovolný 1-fázový spotřebič 230V kdykoliv a odkudkoliv? Stačí vám k... arr3Měření výskytu oxidu uhelnatéhoPotřebujete sledovat kvalitu ovzduší online na internetu? Stačí si pouze zvolit jaký plyn v ovzduší... arr3Detekce zaplaveníPotřebujete hlídat přístup do nějakého objektu, střežit ho před nezvaným vniknutím nebo jen... arr3Termoelektrický teploměr od –100 do +1000°CPotřebujete měřit teplotu? Kontaktně, bezkontatně nebo pomocí externího odporového čidla? Teplotu...

Úvod »Přístrojové sady SensorFor » Ovládání zařízení 50V

Ovládání zařízení 50V

Potřebujete zapínat a vypínat libovolné zařízení 50VDC/VAC kdykoliv a odkudkoliv? Nebo chcete přímo regulovat jeho příkon/výkon? Stačí vám k tomu pouze internetový prohlížeč nebo odeslaný e-mail. Nemáte přístup k internetu? Zapněte / vypněte nebo rovnou regulujte zařízení SMS zprávou z vašeho mobilu. O aktuální stavu vašeho zařízení můžete být opět informováni e-mailem, pomocí SMS nebo přímo ve webovém prostředí vašeho spotřebiče.


Konektivita:
Zobrazovač:
Použití:
Přístroj v sadě:
Výrobce:
Spínání zařízení, NT3

cena 1 633 Kč (71 EUR)

img
Spínání zařízení releové, NT3

cena 1 798 Kč (78 EUR)

img


Výkonový regulátor, NT3

cena 1 798 Kč (78 EUR)

img


Spínání zařízení, UD3

cena 2 556 Kč (111 EUR)

img
Spínání zařízení releové, UD3

cena 2 721 Kč (118 EUR)

img


Výkonový regulátor, UD3

cena 2 721 Kč (118 EUR)

img


Spínání zařízení, UD7

cena 3 583 Kč (155 EUR)

img
Spínání zařízení releové, UD7

cena 3 748 Kč (162 EUR)

img


Výkonový regulátor, UD7

cena 3 748 Kč (162 EUR)

img

Ovládejte zařízení mobilem!

Víme jak ovládat vaše zařízení přes internet nebo mobilem. Na webu systému SensorFor Vám stačí jediné kliknutí a vaše zařízení se během chvilky zapne nebo vypne - a můžete být klidně na druhé straně světa. Nemáte přístup k internetu? Pošlete SMS! Kdykoliv také můžete přes internet zkontrolovat stav vašeho zařízení nebo si nechte zaslat SMS, pokud se jeho stav změní. Přijďte k nám poznat referenčí systém "Brána" a seznámit se s možnostmi využítí právě ve vaší aplikaci.Konečně: První víceportová brána v nabídce SensorFor!

Volali jste po tom dlouho a nyní je to tady. Od srpna 2021 máme v nabídce první bránu, která umí připojit více funkčních modulů SensorFor. Již není potřeba mít ke každému modulu samostatnou bránu. To velmi zlevňuje rozsáhlejší systémy postavené na této platformě. Všechny brány jsou navíc vybaveny portem pro připojení WiFi a GSM (3G/4G) modulu. Rázem máme v nabídce produkt, který umí vzdálené vyčítání měřičů spotřeby s cenou pod 200Kč pro připojení přes ethernet a WiFi a lehce nad 200Kč pro připojení přes GSM (3G/4G).

Dlouho očekávaný "Direct Internet Access" je TADY!

Od září 2017 umí všechna zařízení SensorFor s rozhraním ethernet nebo WiFi přímou komunikaci se SensorFor cloud serverem! Odpadá tak nutnost instalace internetové přenosové brány Raspberry PI do každé lokální sítě pro zprostředkování komunikace mezi jednotlivými branami a cloud serverem. Skokový nárůst prodeje zařízení SensorFor ukazuje, že tato změna měla smysl!