MIKROMARZ - měřící přístroje  Inteligentní měřící přístroje  Měření a řízení přes Internet. Programovatelné měřící přístroje. Elektronické dekády. 

NOVINKY

arr3Měření výkonu a spotřeby 230VAC na DIN lištuPotřebujete sledovat spotřebu elektrické energie nějakého zařízení nebo skupiny zařízení online na... arr3Releové spínání zařízení 230VAC do zásuvkyPotřebujete zapínat a vypínat libovolný 1-fázový spotřebič 230V kdykoliv a odkudkoliv? Stačí vám k... arr3Měření výskytu oxidu uhelnatéhoPotřebujete sledovat kvalitu ovzduší online na internetu? Stačí si pouze zvolit jaký plyn v ovzduší... arr3Detekce zaplaveníPotřebujete hlídat přístup do nějakého objektu, střežit ho před nezvaným vniknutím nebo jen... arr3Termoelektrický teploměr od –100 do +1000°CPotřebujete měřit teplotu? Kontaktně, bezkontatně nebo pomocí externího odporového čidla? Teplotu...

Ovládání zařízení 50V

Potřebujete zapínat a vypínat libovolné zařízení 50VDC/VAC kdykoliv a odkudkoliv? Nebo chcete přímo regulovat jeho příkon/výkon? Stačí vám k tomu pouze internetový prohlížeč nebo odeslaný e-mail. Nemáte přístup k internetu? Zapněte / vypněte nebo rovnou regulujte zařízení SMS zprávou z vašeho mobilu. O aktuální stavu vašeho zařízení můžete být opět informováni e-mailem, pomocí SMS nebo přímo ve webovém prostředí vašeho spotřebiče.


Použití:
Funkcionalita:
Komunikace:
Zobrazovač:
Přístroj v sadě:
Výrobce:
Spínání zařízení, NT3

cena 1 498 Kč (61 EUR)

img
Spínání zařízení releové, NT3

cena 1 663 Kč (67 EUR)

img


Výkonový regulátor, NT3

cena 1 663 Kč (67 EUR)

img


Spínání zařízení, UD3

cena 2 476 Kč (100 EUR)

img
Spínání zařízení releové, UD3

cena 2 641 Kč (107 EUR)

img


Výkonový regulátor, UD3

cena 2 641 Kč (107 EUR)

img


Spínání zařízení, UD7

cena 3 503 Kč (142 EUR)

img
Spínání zařízení releové, UD7

cena 3 668 Kč (149 EUR)

img


Výkonový regulátor, UD7

cena 3 668 Kč (149 EUR)

img

Ovládejte zařízení mobilem!

Víme jak ovládat vaše zařízení přes internet nebo mobilem. Na webu systému SensorFor Vám stačí jediné kliknutí a vaše zařízení se během chvilky zapne nebo vypne - a můžete být klidně na druhé straně světa. Nemáte přístup k internetu? Pošlete SMS! Kdykoliv také můžete přes internet zkontrolovat stav vašeho zařízení nebo si nechte zaslat SMS, pokud se jeho stav změní. Přijďte k nám poznat referenčí systém "Brána" a seznámit se s možnostmi využítí právě ve vaší aplikaci.Dlouho očekávaný "Direct Internet Access" je TADY!

Od září 2017 umí všechna zařízení SensorFor s rozhraním ethernet nebo WiFi přímou komunikaci se SensorFor cloud serverem! Odpadá tak nutnost instalace internetové přenosové brány Raspberry PI do každé lokální sítě pro zprostředkování komunikace mezi jednotlivými branami a cloud serverem. Skokový nárůst prodeje zařízení SensorFor ukazuje, že tato změna měla smysl!