MIKROMARZ - měřící přístroje  Inteligentní měřící přístroje  Měření a řízení přes Internet. Programovatelné měřící přístroje. Elektronické dekády. 

NOVINKY

arr3Měření výkonu a spotřeby 230VAC na DIN lištuPotřebujete sledovat spotřebu elektrické energie nějakého zařízení nebo skupiny zařízení online na... arr3Releové spínání zařízení 230VAC do zásuvkyPotřebujete zapínat a vypínat libovolný 1-fázový spotřebič 230V kdykoliv a odkudkoliv? Stačí vám k... arr3Měření výskytu oxidu uhelnatéhoPotřebujete sledovat kvalitu ovzduší online na internetu? Stačí si pouze zvolit jaký plyn v ovzduší... arr3Detekce zaplaveníPotřebujete hlídat přístup do nějakého objektu, střežit ho před nezvaným vniknutím nebo jen... arr3Termoelektrický teploměr od –100 do +1000°CPotřebujete měřit teplotu? Kontaktně, bezkontatně nebo pomocí externího odporového čidla? Teplotu...

Dotace na dálkový odečet elektřiny, vody a plynu

Máme pro Vás dotaci na zřízení dálkového odečtu elektřiny, vody a plynu ve výši 300 Kč! A vyplácíme ji hned formou nákupu dotovaného zařízení. Dotace je primárně určena pro fyzické osoby, majitele domů, bytů a rekreačních objektů, kteří ještě nemají zaveden dálkový odečet elektřiny, vody nebo plynu. A zároveň pro ty z nich, kteří si nebudou zařízení instalovat svépomocí. 300 Kč tak bude využito na částečnou úhradu nákladů spojených s instalací zařízení provedenou instalační firmou.

Co od Vás za 300 Kč naopak požadujeme my? Do 2 měsíců od nákupu zařízení nám e-mailem zašlete foto nainstalovaného zařízení a kopii faktury za instalační práce. Tím si ověříme, zda-li byla dotace využita oprávněně. Pokud tak neučiníte, bude funkce zařízení na dálku zablokována. Proto prosím nakupujte dotovaná zařízení jen v případě, že potřebujete finančně přispět na instalaci zařízení. Pro všechny ostatní jsou k dispozici nedotovaná zařízení.

<< ZPĚT <<>> Dálkový odečet >>