MIKROMARZ - měřící přístroje  Inteligentní měřící přístroje  Měření a řízení přes Internet. Programovatelné měřící přístroje. Elektronické dekády. 

NOVINKY

arr3Měření výkonu a spotřeby 230VAC na DIN lištuPotřebujete sledovat spotřebu elektrické energie nějakého zařízení nebo skupiny zařízení online na... arr3Releové spínání zařízení 230VAC do zásuvkyPotřebujete zapínat a vypínat libovolný 1-fázový spotřebič 230V kdykoliv a odkudkoliv? Stačí vám k... arr3Měření výskytu oxidu uhelnatéhoPotřebujete sledovat kvalitu ovzduší online na internetu? Stačí si pouze zvolit jaký plyn v ovzduší... arr3Detekce zaplaveníPotřebujete hlídat přístup do nějakého objektu, střežit ho před nezvaným vniknutím nebo jen... arr3Termoelektrický teploměr od –100 do +1000°CPotřebujete měřit teplotu? Kontaktně, bezkontatně nebo pomocí externího odporového čidla? Teplotu...

Test magnetických kontaktů

Magnetické kontakty jsou základním prvkem každého detekčního nebo zabezpečovacího systému. Jejich fyzikální pricip zaručuje spolehlivost detekce polohy i v prostředích znečištěných a je tak zárukou dlouholeté spolehlivosti. My jsme se v našem testu blíže podívali na dva rozdílné typy magnetických kontaktů. Malý magnetický kontakt MC03 je ideální k zapuštění do dřevěných nebo plastových rámů oken nebo dveří. Jeho spínancí vzdálenost je přibližně 12mm, rozpínací pak 15mm. Velký povrchový kontakt MC04 je určen pro snímání polohy větších dveří nebo vrat, spínací vzdálenosti jsou proto o poznání větší. Kontakt spíná přibližně ve vzdálenosti 60mm a rozpíná v 75mm. Více se už dozvíte v následujícím videu nebo na našem youtube kanálu ZDE.

<< ZPĚT <<>> Nabídka zabezpečovacích prvků >>