MIKROMARZ - měřící přístroje  Inteligentní měřící přístroje  Měření a řízení přes Internet. Programovatelné měřící přístroje. Elektronické dekády. 

NOVINKY

arr3Měření výkonu a spotřeby 230VAC na DIN lištuPotřebujete sledovat spotřebu elektrické energie nějakého zařízení nebo skupiny zařízení online na... arr3Releové spínání zařízení 230VAC do zásuvkyPotřebujete zapínat a vypínat libovolný 1-fázový spotřebič 230V kdykoliv a odkudkoliv? Stačí vám k... arr3Měření výskytu oxidu uhelnatéhoPotřebujete sledovat kvalitu ovzduší online na internetu? Stačí si pouze zvolit jaký plyn v ovzduší... arr3Detekce zaplaveníPotřebujete hlídat přístup do nějakého objektu, střežit ho před nezvaným vniknutím nebo jen... arr3Termoelektrický teploměr od –100 do +1000°CPotřebujete měřit teplotu? Kontaktně, bezkontatně nebo pomocí externího odporového čidla? Teplotu...

Test detektoru plynu

Detektor plynu je na našem webu poměrně dosti vyhledávaný produkt. Důvod je vcelku jasný - lidské zdraví je vždy na prvním místě a únik plynu je shopný ho značně ohrozit. I když dnes již nejsou komerčně využívané plyny toxické pro lidské tělo, mají tu nepříjemnou vlastnost, že vytlačují kyslík ze vzduchu (váží ho na sebe) a tím mohou primárně vyvolat poškození našeho zdraví. Hořlavé plyny pak sekundárně mohou vyvolat požár a následně toxický kouř. V těchto případech vždy platí, že čím dříve se o hrozícím nebezpečí dozvíte, tím lépe.

Na našem videu postupně předvádíme spuštění detektoru včetně jeho uvedení do pracovního režimu. Popisujeme důležité části detektoru a jejich vztah k celkové funkcionalitě. Ukazujeme možné konfigurace externího výstupu typu NC (normally closed) a NO (normally opened). Závěrem je vyvolán krátký poplach vstříknutím testovacího plynu do okolí citlivého elementu. Video s testem detektoru plynu můžete také sledovat na našem youtube kanálu ZDE.

<< ZPĚT <<>> Nabídka detektorů plynu >>