MIKROMARZ - měřící přístroje  Inteligentní měřící přístroje  Měření a řízení přes Internet. Programovatelné měřící přístroje. Elektronické dekády. 

NOVINKY

arr3Měření výkonu a spotřeby 230VAC na DIN lištuPotřebujete sledovat spotřebu elektrické energie nějakého zařízení nebo skupiny zařízení online na... arr3Releové spínání zařízení 230VAC do zásuvkyPotřebujete zapínat a vypínat libovolný 1-fázový spotřebič 230V kdykoliv a odkudkoliv? Stačí vám k... arr3Měření výskytu oxidu uhelnatéhoPotřebujete sledovat kvalitu ovzduší online na internetu? Stačí si pouze zvolit jaký plyn v ovzduší... arr3Detekce zaplaveníPotřebujete hlídat přístup do nějakého objektu, střežit ho před nezvaným vniknutím nebo jen... arr3Termoelektrický teploměr od –100 do +1000°CPotřebujete měřit teplotu? Kontaktně, bezkontatně nebo pomocí externího odporového čidla? Teplotu...

Rozdíly mezi variantami

U každé elektronické dekády z naší nabídky si lze v horní části stránky zvolit variantu provedení. Tedy zda-li se jedná o verzi PROFI nebo BASIC a také jestli jde o provedení FULL nebo LITE. Základní parametry samotné dekády zůstávají u všech variant stejné! Rozdíly jsou především v uživatelském rozhraní a v dalších doplňujících funkcích. Rozdíly zde popsané se týkají odporových, kapacitních i indukčních elektronických dekád, u všech je možné si vybrat z popisovaných variant.

PROFI FULL verze

PROFI FULL Varianta

Nejčastěji prodávaný typ elektronických dekád vyniká především svou uživatelskou přívětivostí, jednoduchostí a rychlostí ovládání. Skutečně, díky kapacitní klávesnici změníte velikost odporu ve vteřinách, zatímco grafický displej vám okamžitě vypisuje veškeré potřebné informace. Dekádu je možné ovládat vzdáleně pomocí impulsniho nebo datového vstupu. Dekáda je vybavena funkcí "automode", která nabízí nastavení počáteční a koncové hodnoty, velikost kroku, časování a módu opakování. Dekáda je vybavena teplotní ochranou, která v reálném čase sleduje a předvídá budoucí vývoj teploty a v případě možného poškození dekádu odpojí. Dekádu je možno propojit s běžným pc pomocí usb.

 

PROFI LITE verze

PROFI LITE Varianta

Tato varianta je odlehčenou verzí té předešlé. Zachovává si veškeré provozní vlastnosti i doplňující funkce jako profi full verze, nemá však klávesnici ani displej. Dekádu je zapotřebí ovládat z pc s nainstalovaným OS Windows pomocí programu DBOS Control, který nabízíme ke stažení zdarma. Dekáda se připojuje pomocí USB portu.

 

BASIC FULL verze

BASIC FULL Varianta

Opět plná varianta dekády, určená pro mobilní, ale především pohodlné ovládání pomocí kapacitní klávesnice a displeje. Textový displej zobrazuje méně informací než ten grafický u verze profi full. Dekáda dále není vybavena svorkami pro vzdálené ovládání a nepodporuje funkci "automode". To ji však neubírá nic na hlavních parametrech a funkcích pro snadnou změnu hodnoty odporu. Není ochuzena ani o funkce zvyšující bezpečnost práce jako je napěťová a teplotní ochrana. Dekádu je možno ovládat pomocí běžného pc.

 

BASIC LITE verze

BASIC LITE Varianta

Tato varianta je odlehčenou verzí té předešlé. Zachovává si veškeré provozní vlastnosti a funkce jako basic full verze, nemá však klávesnici ani displej. Dekádu je zapotřebí ovládat z pc s nainstalovaným OS Windows pomocí programu DBOS Control který nabízíme ke stažení zdarma. Dekáda se připojuje pomocí USB portu.