MIKROMARZ - měřící přístroje  Inteligentní měřící přístroje  Měření a řízení přes Internet. Programovatelné měřící přístroje. Elektronické dekády. 

NOVINKY

arr3Měření výkonu a spotřeby 230VAC na DIN lištuPotřebujete sledovat spotřebu elektrické energie nějakého zařízení nebo skupiny zařízení online na... arr3Releové spínání zařízení 230VAC do zásuvkyPotřebujete zapínat a vypínat libovolný 1-fázový spotřebič 230V kdykoliv a odkudkoliv? Stačí vám k... arr3Měření výskytu oxidu uhelnatéhoPotřebujete sledovat kvalitu ovzduší online na internetu? Stačí si pouze zvolit jaký plyn v ovzduší... arr3Detekce zaplaveníPotřebujete hlídat přístup do nějakého objektu, střežit ho před nezvaným vniknutím nebo jen... arr3Termoelektrický teploměr od –100 do +1000°CPotřebujete měřit teplotu? Kontaktně, bezkontatně nebo pomocí externího odporového čidla? Teplotu...

Úvod » Elektro-magnetické ventily

Elektromagnetické ventily

Elektromagnetické ventily se používají pro řízení nebo ovládání průtoku média potrubím. Médiem je ve většině případů voda, olej, roztoky založené na těchto dvou látkách, případně stlačený vzduch. Pro rozvody pitné vody je důležité, aby byl ventil certifikován pro pitnou vodu. Běžně používané elmag. ventily mají dvě polohy - zavřeno a otevřeno. Jedna z těchto poloh je vždy výchozí a pro její dosažení není potřeba elektrické energie. Typ ventilu tedy vybíráme zejména tak, aby ventil trávil ve výchozí poloze mnohem více času než v tzv. aktivní poloze, pro jejíž dosažení a udržení je nutná spotřeba elektrické energie. Stejně jako u vodoměru je nutné i u elmag. ventilu dbát ohled také na potřebnou velikost připojovacího závitu, zvláště pokud se ventil chystáme zařadit do již existující instalace. Pro dálkové ovládání ventilů přes internet, e-mail nebo SMS je opět možné využit některou z nabízených sad. Zajímavým produktem je zařízení "Zastav vodu", které autonomně detekuje poruchové průtoky potrubím a je schopno samočinně toto potrubí uzavřít.

Otevřete průvodce systému SensorFor a objevte nové možnosti využití.
Nechte se inspirovat. Prohlédněte si typické referenční instalace.
Vyzkoušejte si volně přístupné DEMO (username a password je demo11).
To konkurence nerozdejchá! "Zastav vodu" s přístupem na internet za 6.514,-
Ještě máte nějaké dotazy? Rádi Vám pomůžeme! Volejte: 606 347 135


Zboží v akci
Zastav vodu 1/2", přístup na internet, mobil, e-mail, DIN lišta
Zařízení zabraňující zatopení s přímým připojením k internetu a SensorFor cloud serveru, provedení na DIN lištu
Zvýhodněná sada "Zastav vodu 1/2" s přístupem přes internet, mobil, e-mail, DIN lišta" autonomní systém určený pro samočinné odpojení poškozených potrubích rozvodů vhodný pro potrubní rozvody pitné nebo užitkové vody a vodných roztoků neustále analyzuje typ průtoku v čase a porovnává s uživatelem nastavenými hodnotami v případě detekce tzv. poruchového průtoku uzavře ventil a zamezí úniku vody do
Cena před slevou 6 739 Kč
cena 6 674 Kč (289 EUR)

Zastav vodu 1/2", přístup na internet, mobil, e-mail, DIN lišta
img


Výstup:
Dálkové řízení:
Závit:
Výrobce:


Zastav vodu 1/2", přístup na internet, mobil, e-mail
Cena před slevou 6 453 Kč

cena 6 388 Kč (277 EUR)

img


Zastav vodu 1/2", přístup na internet, mobil, e-mail, DIN lišta
Cena před slevou 6 739 Kč

cena 6 674 Kč (289 EUR)

imgSledujte spotřebu vody!

Měření a sledování příkonu, výkonu a spotřeby je v dnešní době jednou z nejdůležitějších hospodářských činností, která vede k úsporám finančních zdrojů. Právě proto je i pro nás toto odvětví vlajkovou lodí systému SensorFor a jedním z hlavních hnacích motorů jeho neustálého vylepšování z pohledu nových matematických funkcí nad měřenými daty a následné vizualizace. Přijďte si k nám vyzkoušet referenční systém "Voda" nebo poznat referenční systém "Wattmetr" a seznámit se s možnostmi systému SensorFor v oblasti měření energií.