MIKROMARZ - měřící přístroje  Inteligentní měřící přístroje  Měření a řízení přes Internet. Programovatelné měřící přístroje. Elektronické dekády. 

NOVINKY

arr3Měření výkonu a spotřeby 230VAC na DIN lištuPotřebujete sledovat spotřebu elektrické energie nějakého zařízení nebo skupiny zařízení online na... arr3Releové spínání zařízení 230VAC do zásuvkyPotřebujete zapínat a vypínat libovolný 1-fázový spotřebič 230V kdykoliv a odkudkoliv? Stačí vám k... arr3Měření výskytu oxidu uhelnatéhoPotřebujete sledovat kvalitu ovzduší online na internetu? Stačí si pouze zvolit jaký plyn v ovzduší... arr3Detekce zaplaveníPotřebujete hlídat přístup do nějakého objektu, střežit ho před nezvaným vniknutím nebo jen... arr3Termoelektrický teploměr od –100 do +1000°CPotřebujete měřit teplotu? Kontaktně, bezkontatně nebo pomocí externího odporového čidla? Teplotu...

Testery

Testery jsou většinou jednostranně zaměřené měřicí přístroje, odlehčené o nepotřebné univerzální měřící funkce a více specializované na měření jedné konkrétní vlastnosti. Díky svému úzkému zaměření umožňují velice jednoduše a relativně přesně zjistit zkoumaný parametr daného objektu a to vše za velmi slušnou cenu. Mezi takové testery řadíme například různé testery baterií a akumulátorů nebo vyhledávače kovů nebo dřevěných trámů v zemi, ve zdech nebo obecně v materiálech s odlišenými elektrickými parametry než jaké má hledaný objekt.


Popis: Analogový tester baterií dokáže zjistit aktuální stav baterie a umožní Vám tak odhadnout, jak dlouho bude daná baterie ještě použitelná. Měří velké množství typů baterií s napětím 1,5 a 9V. Například velikosti AA, AAA, C, D, LRxx, AGxx, GPxx, 6F22 a další. Analogový tester je vybaven ručičkovým ukazatelem stavu baterie. Testované baterie: 1,5V baterie: AA, AAA, C, D (všechny typy válcových
cena 155 Kč (6 EUR)

Analogový tester baterií BT-168
img


Popis: Digitální tester baterií dokáže zjistit aktuální stav baterie a umožní Vám tak odhadnout, jak dlouho bude daná baterie ještě použitelná. Měří velké množství typů baterií s napětím 1,5 až 9V. Například velikosti AA, AAA, C, D, CRxxxx, LRxx, AGxx, GPxx, 6F22 a další. Digitální tester je vybaven LCD displeje pro zobrazení napětí baterie. Testované baterie: válcové baterie: AA, AAA, C, D
cena 185 Kč (7 EUR)

Digitální tester baterií BT-168D
img


Popis: Přístroj pro vyhledávání vodičů pod napětím a kovových předmětů ve zdi, podlaze nebo stropu. Nalezený objekt je indikován vizuálně LED indikátorem a zvukově pomocí vestavěného bzučáku. Hlavní vlastnosti: vyhledávané objekty: vodiče pod napětím, kovové předměty indikace nalezeného objektu: vizuálně (LED indikátor) a zvukově (bzučák) Napájení: baterie: 9V, typ 6F22 (není součástí balení)
cena 185 Kč (7 EUR)

Hledač vodičů a kovu ve zdi, JDT-01
img


Popis: Přístroj pro vyhledávání vodičů pod napětím, kovových předmětů a obecně nehomogenit ve zdi, podlaze nebo stropu. Narozdíl od podobných přístrojů nabízí i režim hloubkové detekce. Nalezený objekt je indikován vizuálně LED indikátory a zvukově pomocí vestavěného bzučáku. Ergonomický tvar rukojeti a robustní konstrukce zaručuje pohodlné dlouhodobé používání přístroje. Hlavní vlastnosti:
cena 320 Kč (13 EUR)

Hledač vodičů, kovu, trámů a dalších objektů ve zdi, JDT-03


Popis: Přístroj pro vyhledávání vodičů pod napětím, kovových předmětů a obecně nehomogenit ve zdi, podlaze nebo stropu. Narozdíl od podobných přístrojů nabízí i režim hloubkové detekce. Nalezený objekt je indikován vizuálně na přehledném LCD a zvukově pomocí vestavěného bzučáku. Ergonomický tvar rukojeti a robustní konstrukce zaručuje pohodlné dlouhodobé používání přístroje. Hlavní vlastnosti:
cena 490 Kč (20 EUR)

Hledač vodičů, kovu, trámů a dalších objektů ve zdi, JDT-08
img

Proč si zvolit přístroje SENSORFOR?

  • Měření a ovládání přes Internet
  • LAN, USB konektivita, SD karta
  • Téměř 50 rozšiřujících modulů
  • K dispozici provedení na DIN lištu
  • Kapesní přístroje s vlastním ACCU
  • Stolní varianty pro laboratoř
  • Ovládání přes PC, tablet, mobil
  • Veřejně publikované reference
  • Nízká cena (modulární řešení)
Další informace
Elektronické odporové dekády