MIKROMARZ - měřící přístroje  Inteligentní měřící přístroje  Měření a řízení přes Internet. Programovatelné měřící přístroje. Elektronické dekády. 

NOVINKY

arr3Měření výkonu a spotřeby 230VAC na DIN lištuPotřebujete sledovat spotřebu elektrické energie nějakého zařízení nebo skupiny zařízení online na... arr3Releové spínání zařízení 230VAC do zásuvkyPotřebujete zapínat a vypínat libovolný 1-fázový spotřebič 230V kdykoliv a odkudkoliv? Stačí vám k... arr3Měření výskytu oxidu uhelnatéhoPotřebujete sledovat kvalitu ovzduší online na internetu? Stačí si pouze zvolit jaký plyn v ovzduší... arr3Detekce zaplaveníPotřebujete hlídat přístup do nějakého objektu, střežit ho před nezvaným vniknutím nebo jen... arr3Termoelektrický teploměr od –100 do +1000°CPotřebujete měřit teplotu? Kontaktně, bezkontatně nebo pomocí externího odporového čidla? Teplotu...

Vrtáky

Nabízíme vrtáky pro vrtání do všech běžných materiálů - tzn. kovů (železných i neželezných), dřeva a betonu. Vrtáky do kovu jsou dnes již bez výhrad vyráběny z rychlořezné oceli HSS, která podstatně prodlužuje jejich životnost a umožňuje mít větší nároky na vrtaný otvor. Vrtáky do kovu a vrtáky do dřeva jsou použitelné i pro vrtání do plastů. Úplně jednoznačné rozdělení co se týče vrtání do plastu zde není. Pro středně tvrdé / středně měkké plasty je spíše výhodnější použít vrták do dřeva. U tvrdých nebo naopak měkkých plastů je spíše doporučeno použít vrták do kovu. Správnou volbou vrtáku můžeme dosáhnout lepšího umístění a vystředění výsledného otvoru a také jeho jemnějšího profilu. Vrtáky do zdi jsou pak univerzálně použitelné pro vrtání do zdiva tedy zejména do tvárnic, cihel a betonu.


Vrták do kovu, 2 - 13mm

cena 11 Kč (0 EUR)

img


Vrták do dřeva, 3 - 10mm

cena 12 Kč (1 EUR)

img


Vrták do zdi, 4 - 10mm

cena 28 Kč (1 EUR)

img

Koupit celou přístrojovou sadu se vyplatí!

Přístrojová sada se skládá z vybraného přístroje SensorFor a rozšiřujícího modulu pro konkrétní aplikaci měření nebo ovládání. Cena za takovou sadu je vždy menší než celková cena za jednotlivé komponenty. Nakupujte chytře!