MIKROMARZ - měřící přístroje  Inteligentní měřící přístroje  Měření a řízení přes Internet. Programovatelné měřící přístroje. Elektronické dekády. 

NOVINKY

arr3Měření výkonu a spotřeby 230VAC na DIN lištuPotřebujete sledovat spotřebu elektrické energie nějakého zařízení nebo skupiny zařízení online na... arr3Releové spínání zařízení 230VAC do zásuvkyPotřebujete zapínat a vypínat libovolný 1-fázový spotřebič 230V kdykoliv a odkudkoliv? Stačí vám k... arr3Měření výskytu oxidu uhelnatéhoPotřebujete sledovat kvalitu ovzduší online na internetu? Stačí si pouze zvolit jaký plyn v ovzduší... arr3Detekce zaplaveníPotřebujete hlídat přístup do nějakého objektu, střežit ho před nezvaným vniknutím nebo jen... arr3Termoelektrický teploměr od –100 do +1000°CPotřebujete měřit teplotu? Kontaktně, bezkontatně nebo pomocí externího odporového čidla? Teplotu...

Kleště

Kleště představují jeden ze základních nástrojů téměř jakékoliv technické a mnohdy i netechnické činnosti člověka. Základními požadavky na kleště jsou přesný, prostorově vymezený a pevný úchop a možnost rozdělení či spíše přestřihnutí požadovaného předmětu. Kleště, které jsou schopny zvládnout více těchto požadavků najednou jsou označovány jako multifunkční nebo častěji kombinované - lidově kombinačky. Zároveň ale platí, že kleště s užším zaměřením jsou většinou schopny daný požadavek zvládnout lépe než kleště kombinované - představme si např. přeštípnutí drátového vývodu nebo kabelu - zde se jednostranné kleště (v tomto případě štípací) opravdu vyplatí více.


Typ kleští:
Délka čelistí:
Délka rukojeti:
Celková délka:

Koupit celou přístrojovou sadu se vyplatí!

Přístrojová sada se skládá z vybraného přístroje SensorFor a rozšiřujícího modulu pro konkrétní aplikaci měření nebo ovládání. Cena za takovou sadu je vždy menší než celková cena za jednotlivé komponenty. Nakupujte chytře!