MIKROMARZ - měřící přístroje  Inteligentní měřící přístroje  Měření a řízení přes Internet. Programovatelné měřící přístroje. Elektronické dekády. 

NOVINKY

arr3Měření výkonu a spotřeby 230VAC na DIN lištuPotřebujete sledovat spotřebu elektrické energie nějakého zařízení nebo skupiny zařízení online na... arr3Releové spínání zařízení 230VAC do zásuvkyPotřebujete zapínat a vypínat libovolný 1-fázový spotřebič 230V kdykoliv a odkudkoliv? Stačí vám k... arr3Měření výskytu oxidu uhelnatéhoPotřebujete sledovat kvalitu ovzduší online na internetu? Stačí si pouze zvolit jaký plyn v ovzduší... arr3Detekce zaplaveníPotřebujete hlídat přístup do nějakého objektu, střežit ho před nezvaným vniknutím nebo jen... arr3Termoelektrický teploměr od –100 do +1000°CPotřebujete měřit teplotu? Kontaktně, bezkontatně nebo pomocí externího odporového čidla? Teplotu...

Úvod » Nářadí a nástroje

Nářadí a nástroje

Kategorie "Nářadí a nástroje" je komplexní nabídkou manuálního i elektrického nářadí od šroubováků až po vrtačky včetně jejich nezbytného příslušenství a dalších nástrojů pro opracování a obrábění kovů, dřeva a plastů. Přinášíme ověřené produkty z širokého portfolia nářadí a nástrojů našeho trhu, ze kterého vybíráme cenově přijatelné a kvalitativně vyhovující nářadí a nástroje jak pro hobby tak pro profesionální použití. Jsme si vědomi, že kategorie "Nářadí a nástroje" pokrývá velmi rozsáhlé spektrum potřeb našich zákazníků, proto ji postupně a neustále rozšiřujeme o nové produkty.


Velikost ostří:
Tvar čepele:
Délka čepele:
Typ kleští:
Délka čelistí:
Délka rukojeti:
Celková délka:
Izolovaná čepel:
Vrták do kovu, 2 - 13mm

cena 11 Kč (0 EUR)

img


Vrták do dřeva, 3 - 10mm

cena 12 Kč (1 EUR)

img


Vrták do zdi, 4 - 10mm

cena 28 Kč (1 EUR)

img

Koupit celou přístrojovou sadu se vyplatí!

Přístrojová sada se skládá z vybraného přístroje SensorFor a rozšiřujícího modulu pro konkrétní aplikaci měření nebo ovládání. Cena za takovou sadu je vždy menší než celková cena za jednotlivé komponenty. Nakupujte chytře!