MIKROMARZ - měřící přístroje  Inteligentní měřící přístroje  Měření a řízení přes Internet. Programovatelné měřící přístroje. Elektronické dekády. 

NOVINKY

arr3Měření výkonu a spotřeby 230VAC na DIN lištuPotřebujete sledovat spotřebu elektrické energie nějakého zařízení nebo skupiny zařízení online na... arr3Releové spínání zařízení 230VAC do zásuvkyPotřebujete zapínat a vypínat libovolný 1-fázový spotřebič 230V kdykoliv a odkudkoliv? Stačí vám k... arr3Měření výskytu oxidu uhelnatéhoPotřebujete sledovat kvalitu ovzduší online na internetu? Stačí si pouze zvolit jaký plyn v ovzduší... arr3Detekce zaplaveníPotřebujete hlídat přístup do nějakého objektu, střežit ho před nezvaným vniknutím nebo jen... arr3Termoelektrický teploměr od –100 do +1000°CPotřebujete měřit teplotu? Kontaktně, bezkontatně nebo pomocí externího odporového čidla? Teplotu...

Použité zboží

Kategorii "Použité zboží" potřebuje snad každá prodejna ať už prodává jakékoliv zboží. Předně lze do použitého zboží zařadit zboží, které bylo vráceno v rámci "14-ti denní zkušební doby" a jeví známky opotřebení, nelze ho tedy považovat za zboží nové. Dále do použitého zboží řadíme přístroje, nástroje, stroje a další věci, které byly vyřazeny z provozu firmy ať už z důvodu inovace nebo nedostatečné funkcionality či funkčnosti. Důležité je mít na paměti, že zboží nabízené v kategorii "Použité zboží" je vždy nějakým způsobem opotřebené nebo částečně nefunkčí a že konkrétní popis takových skutečností je vždy uveden v popisu dané věci. Záruka se pak vztahuje pouze na části dané věci nebo na funkce, které popsanou závadou nebo opotřebením omezeny nejsou. Pokud není uvedeno jinak, je obecná délka záruční doby použitého zboží 12 měsíců.


Výrobce:
Multimetr UT55, použitý
běžná cena 870 Kč

cena 490 Kč (20 EUR)Multimetr UT70A, použitý
běžná cena 1 870 Kč

cena 950 Kč (38 EUR)Odporová dekáda BASIC FULL HP, repasovaná, 1 rok záruka
běžná cena 5 666 Kč

cena 2 568 Kč (104 EUR)


Koupit celou přístrojovou sadu se vyplatí!

Přístrojová sada se skládá z vybraného přístroje SensorFor a rozšiřujícího modulu pro konkrétní aplikaci měření nebo ovládání. Cena za takovou sadu je vždy menší než celková cena za jednotlivé komponenty. Nakupujte chytře!