MIKROMARZ - měřící přístroje  Inteligentní měřící přístroje  Měření a řízení přes Internet. Programovatelné měřící přístroje. Elektronické dekády. 

NOVINKY

arr3Měření výkonu a spotřeby 230VAC na DIN lištuPotřebujete sledovat spotřebu elektrické energie nějakého zařízení nebo skupiny zařízení online na... arr3Releové spínání zařízení 230VAC do zásuvkyPotřebujete zapínat a vypínat libovolný 1-fázový spotřebič 230V kdykoliv a odkudkoliv? Stačí vám k... arr3Měření výskytu oxidu uhelnatéhoPotřebujete sledovat kvalitu ovzduší online na internetu? Stačí si pouze zvolit jaký plyn v ovzduší... arr3Detekce zaplaveníPotřebujete hlídat přístup do nějakého objektu, střežit ho před nezvaným vniknutím nebo jen... arr3Termoelektrický teploměr od –100 do +1000°CPotřebujete měřit teplotu? Kontaktně, bezkontatně nebo pomocí externího odporového čidla? Teplotu...

Úvod » Nabíječky

Nabíječky

Přenosné přístroje a zařízení nezávislé na napájecí síti jsou dnes ve velkém množství případů napájeny z akumulátoru. Pokud takové zařízení v sobě nemá integrovány nabíjecí obvody, je nutné akumulátor po jeho vybití ze zařízení vyjmout a dobíjet externí nabíječkou. Nabíječky se od sebe odlišují v prvé řadě typem akumulátoru, který jsou schopné dobíjet (Ni-MH / Ni-Cd, Li-Ion / Li-Pol, kyselino-olověné atd). Dále se liší fyzickou velikostí akumulátoru, který je možné připojit na výstupní konektor nebo patici nabíječky. A také samozřejmě elektrickými parametry - jmenovitým napětím akumulátoru (v mnoha případech dáno typem akumulátoru) a v neposlední řadě také dobíjecím proudem. Samostatnou kapitolou nabíječek je tzv. udržovací dobíjení, které je známo zejména z oblasti olověných akumulátorů vyšších kapacit a brání samovolnému vybíjení a následnému znehodnocení akumulátoru při dlouhodobém skladování mimo zařízení s autonomním dobíjením.


Výrobce:Koupit celou přístrojovou sadu se vyplatí!

Přístrojová sada se skládá z vybraného přístroje SensorFor a rozšiřujícího modulu pro konkrétní aplikaci měření nebo ovládání. Cena za takovou sadu je vždy menší než celková cena za jednotlivé komponenty. Nakupujte chytře!