MIKROMARZ - měřící přístroje  Inteligentní měřící přístroje  Měření a řízení přes Internet. Programovatelné měřící přístroje. Elektronické dekády. 

NOVINKY

arr3Měření výkonu a spotřeby 230VAC na DIN lištuPotřebujete sledovat spotřebu elektrické energie nějakého zařízení nebo skupiny zařízení online na... arr3Releové spínání zařízení 230VAC do zásuvkyPotřebujete zapínat a vypínat libovolný 1-fázový spotřebič 230V kdykoliv a odkudkoliv? Stačí vám k... arr3Měření výskytu oxidu uhelnatéhoPotřebujete sledovat kvalitu ovzduší online na internetu? Stačí si pouze zvolit jaký plyn v ovzduší... arr3Detekce zaplaveníPotřebujete hlídat přístup do nějakého objektu, střežit ho před nezvaným vniknutím nebo jen... arr3Termoelektrický teploměr od –100 do +1000°CPotřebujete měřit teplotu? Kontaktně, bezkontatně nebo pomocí externího odporového čidla? Teplotu...

Úvod »Detektory » Plynové

Detektory plynu

Plynové detektory umožňují ochranu osob a objektů před jedovatými a hořlavými plyny. Né vždy a v každé situaci je člověk schopný rozpoznat přítomnost plynu ještě než překročí zdraví nebezpečný limit. Né vždy se člověk nachází v místě objektu, aby ho ochránil před požárem, který vzniknul v důsledku zážehu plynu nebo je jedovatý plyn (kouř) jeho přímým důsledkem. Dnes je naštěstí k dispozici celá řada detektorů, která umí na výskyt plynu upozornit nejen alarmem / sirénou ale například také mailem nebo SMS zprávou na Váš mobilní telefon.

Otevřete průvodce systému SensorFor a objevte nové možnosti využití.
Nechte se inspirovat. Prohlédněte si typické referenční instalace.
Vyzkoušejte si volně přístupné DEMO (username a password je demo11).
Těžký náskok před konkurencí! SMS hlásič zaplavení za 1.090,-
Ještě máte nějaké dotazy? Rádi Vám pomůžeme! Volejte: 606 347 135


Zboží v akci
 

Použití:
Dálková detekce:
Aplikace:
Napájení:
Výrobce:
Detektor kouře JB-S01 na strop

cena 280 Kč (12 EUR)

img
Detektor kouře LL-169S na strop

cena 440 Kč (19 EUR)

img


Senzor LPG (propan-butan) SB8-GS4

cena 573 Kč (25 EUR)

img
Senzor kouře SB8-GS1

cena 628 Kč (27 EUR)Senzor alkoholu SB8-GS2

cena 628 Kč (27 EUR)Senzor CNG (zemní plyn) SB8-GS3

cena 628 Kč (27 EUR)

img


Senzor oxidu uhelnatého SB8-GS5

cena 793 Kč (34 EUR)

img


Sensor CO s detekcí přes internet, mobil, e-mail
Cena před slevou 2 218 Kč

cena 2 163 Kč (94 EUR)

imgKoupit celou přístrojovou sadu se vyplatí!

Přístrojová sada se skládá z vybraného přístroje SensorFor a rozšiřujícího modulu pro konkrétní aplikaci měření nebo ovládání. Cena za takovou sadu je vždy menší než celková cena za jednotlivé komponenty. Nakupujte chytře!