MIKROMARZ - měřící přístroje  Inteligentní měřící přístroje  Měření a řízení přes Internet. Programovatelné měřící přístroje. Elektronické dekády. 

NOVINKY

arr3Měření výkonu a spotřeby 230VAC na DIN lištuPotřebujete sledovat spotřebu elektrické energie nějakého zařízení nebo skupiny zařízení online na... arr3Releové spínání zařízení 230VAC do zásuvkyPotřebujete zapínat a vypínat libovolný 1-fázový spotřebič 230V kdykoliv a odkudkoliv? Stačí vám k... arr3Měření výskytu oxidu uhelnatéhoPotřebujete sledovat kvalitu ovzduší online na internetu? Stačí si pouze zvolit jaký plyn v ovzduší... arr3Detekce zaplaveníPotřebujete hlídat přístup do nějakého objektu, střežit ho před nezvaným vniknutím nebo jen... arr3Termoelektrický teploměr od –100 do +1000°CPotřebujete měřit teplotu? Kontaktně, bezkontatně nebo pomocí externího odporového čidla? Teplotu...

Úvod »Detektory » Stavové

Detektory stavu

Stavové detektory toho na první pohled moc detekovat neumí. K čemu je zkoumat stav elektrického signálu na vstupu takového detektoru? Pokud však na takový vstup přípojíte senzor pohybu, kouře nebo třeba zaplavení, získává zprvu bezvýznamný stav zcela jiný rozměr. Síla stavových detektorů je zejména v jejich konektivitě a dalším zpracování detekované veličiny. Kdo by nechtěl být upozorněn na mobil, ještě předtím než mu v bytě vznikne požár? Nebo že mu do domu vnikla nezvaná návštěva? Výstup stavových detektorů je možné neustále ukládat na internetu, ale k čemu? Například na základě analýzy dlouhodobých dat můžete v mnoha případech předpovídat zaplavení vašeho domu ještě předtím než k němu skutečně dojde.

Otevřete průvodce systému SensorFor a objevte nové možnosti využití.
Nechte se inspirovat. Prohlédněte si typické referenční instalace.
Vyzkoušejte si volně přístupné DEMO (username a password je demo11).
Těžký náskok před konkurencí! SMS hlásič zaplavení za 1.090,-
Ještě máte nějaké dotazy? Rádi Vám pomůžeme! Volejte: 606 347 135


Zboží v akci
 

Použití:
Aplikace:
Napájení:
Výrobce:
Dvojstavový vstup SC5-ID1

cena 298 Kč (13 EUR)

img
Dvojstavové vstupy SD5-ID1

cena 408 Kč (18 EUR)

img

Koupit celou přístrojovou sadu se vyplatí!

Přístrojová sada se skládá z vybraného přístroje SensorFor a rozšiřujícího modulu pro konkrétní aplikaci měření nebo ovládání. Cena za takovou sadu je vždy menší než celková cena za jednotlivé komponenty. Nakupujte chytře!