MIKROMARZ - měřící přístroje  Inteligentní měřící přístroje  Měření a řízení přes Internet. Programovatelné měřící přístroje. Elektronické dekády. 

NOVINKY

arr3Měření výkonu a spotřeby 230VAC na DIN lištuPotřebujete sledovat spotřebu elektrické energie nějakého zařízení nebo skupiny zařízení online na... arr3Releové spínání zařízení 230VAC do zásuvkyPotřebujete zapínat a vypínat libovolný 1-fázový spotřebič 230V kdykoliv a odkudkoliv? Stačí vám k... arr3Měření výskytu oxidu uhelnatéhoPotřebujete sledovat kvalitu ovzduší online na internetu? Stačí si pouze zvolit jaký plyn v ovzduší... arr3Detekce zaplaveníPotřebujete hlídat přístup do nějakého objektu, střežit ho před nezvaným vniknutím nebo jen... arr3Termoelektrický teploměr od –100 do +1000°CPotřebujete měřit teplotu? Kontaktně, bezkontatně nebo pomocí externího odporového čidla? Teplotu...

Startovací sady SensorFor

Připravili jsme pro Vás cenově zvýhodněné startovací sady SensorFor, které obsahují vybranou přístrojovou sadu a internetovou bránu. Startovací sada je určena pro ty z Vás, kteří se systémem SensorFor teprve začínají a ještě nevlastní internetovou bránu, která zprostředkovává komunikaci všech zařízení ve vaší lokální / domácí / firemní síti se SensorFor Cloud serverem. Pokud tuto bránu již vlastníte, můžete rovnou zakoupit přístrojovou sadu. Jedna internetová brána je schopna bez problému obsloužit několik desítek přístrojových sad SensorFor.


Koupit celou přístrojovou sadu se vyplatí!

Přístrojová sada se skládá z vybraného přístroje SensorFor a rozšiřujícího modulu pro konkrétní aplikaci měření nebo ovládání. Cena za takovou sadu je vždy menší než celková cena za jednotlivé komponenty. Nakupujte chytře!