MIKROMARZ - měřící přístroje  Inteligentní měřící přístroje  Měření a řízení přes Internet. Programovatelné měřící přístroje. Elektronické dekády. 

NOVINKY

arr3Měření výkonu a spotřeby 230VAC na DIN lištuPotřebujete sledovat spotřebu elektrické energie nějakého zařízení nebo skupiny zařízení online na... arr3Releové spínání zařízení 230VAC do zásuvkyPotřebujete zapínat a vypínat libovolný 1-fázový spotřebič 230V kdykoliv a odkudkoliv? Stačí vám k... arr3Měření výskytu oxidu uhelnatéhoPotřebujete sledovat kvalitu ovzduší online na internetu? Stačí si pouze zvolit jaký plyn v ovzduší... arr3Detekce zaplaveníPotřebujete hlídat přístup do nějakého objektu, střežit ho před nezvaným vniknutím nebo jen... arr3Termoelektrický teploměr od –100 do +1000°CPotřebujete měřit teplotu? Kontaktně, bezkontatně nebo pomocí externího odporového čidla? Teplotu...

Startovací sady SensorFor

Připravili jsme pro Vás cenově zvýhodněné startovací sady SensorFor, které obsahují vybranou přístrojovou sadu a internetovou bránu. Startovací sada je určena pro ty z Vás, kteří se systémem SensorFor teprve začínají a ještě nevlastní internetovou bránu, která zprostředkovává komunikaci všech zařízení ve vaší lokální / domácí / firemní síti se SensorFor Cloud serverem. Pokud tuto bránu již vlastníte, můžete rovnou zakoupit přístrojovou sadu. Jedna internetová brána je schopna bez problému obsloužit několik desítek přístrojových sad SensorFor.


Použití:
Komunikace:Koupit celou přístrojovou sadu se vyplatí!

Přístrojová sada se skládá z vybraného přístroje SensorFor a rozšiřujícího modulu pro konkrétní aplikaci měření nebo ovládání. Cena za takovou sadu je vždy menší než celková cena za jednotlivé komponenty. Nakupujte chytře!