MIKROMARZ - měřící přístroje  Inteligentní měřící přístroje  Měření a řízení přes Internet. Programovatelné měřící přístroje. Elektronické dekády. 

NOVINKY

arr3Měření výkonu a spotřeby 230VAC na DIN lištuPotřebujete sledovat spotřebu elektrické energie nějakého zařízení nebo skupiny zařízení online na... arr3Releové spínání zařízení 230VAC do zásuvkyPotřebujete zapínat a vypínat libovolný 1-fázový spotřebič 230V kdykoliv a odkudkoliv? Stačí vám k... arr3Měření výskytu oxidu uhelnatéhoPotřebujete sledovat kvalitu ovzduší online na internetu? Stačí si pouze zvolit jaký plyn v ovzduší... arr3Detekce zaplaveníPotřebujete hlídat přístup do nějakého objektu, střežit ho před nezvaným vniknutím nebo jen... arr3Termoelektrický teploměr od –100 do +1000°CPotřebujete měřit teplotu? Kontaktně, bezkontatně nebo pomocí externího odporového čidla? Teplotu...

Úvod » Ovládání spotřebičů

Ovládání spotřebičů

Prostředky pro ovládání spotřebičů a zařízení rozšiřují možnosti jejich využití v několika směrech. Tím nejzásadnějším je, že uživatel již nemusí být přímo u spotřebiče či v jeho blízkosti, ale díky internetovému propojení může být třeba na druhé straně světa. Pak stačí počítač, mobil či jiné zařízení, které je schopno připojit se k síti internet a uživatel nejen že může ovládat své zařízení, ale také má kompletní přehled o historii jeho použití nebo o jeho aktuálním stavu. A pokud ještě nemáte internet v mobilu? Nevadí! Se svým spotřebičem se domluvíte i pomocí SMS zpráv.


Použití:
Aplikace:
Výrobce:
Mechanické spínací hodiny

cena 100 Kč (4 EUR)

img


Zásuvka na DIN lištu

cena 126 Kč (5 EUR)

img


Digitální spínací hodiny

cena 210 Kč (9 EUR)

img


Dvojstavový výstup SC5-OD1

cena 298 Kč (13 EUR)

img


Relé 230VAC na DIN lištu

cena 375 Kč (16 EUR)

img


Relé 12V/230V na DIN lištu

cena 375 Kč (16 EUR)

img
Dvojstavové výstupy SD5-OD1

cena 408 Kč (18 EUR)

img


Releový spínač SB4-OR1

cena 463 Kč (20 EUR)

img


Releový spínač SD5-OR1

cena 518 Kč (22 EUR)

img


Výkonový releový spínač SD5-OR2

cena 573 Kč (25 EUR)

img
Spínací zásuvka AC1-PS1

cena 698 Kč (30 EUR)

img

Ovládejte spotřebiče mobilem!

Víme jak ovládat vaše spotřebiče přes internet nebo mobilem. Na webu systému SensorFor Vám stačí jediné kliknutí a žárovka, filtrace bazénu nebo topení se během chvilky zapne nebo vypne - a můžete být klidně na druhé straně světa. Nemáte přístup k internetu? Pošlete SMS! Kdykoliv také můžete přes internet nahlédnout do vašeho domu a zkontrolovat, zda-li jste vypnuli spotřebiče, které mohou zbytečně zvyšovat spotřebu energie nebo jejich dlouhodobý provoz může být nebezpečný pro váš dům. Přijďte si k nám vyzkoušet referenčí systém "Osvětlení" nebo "Voda".