MIKROMARZ - měřící přístroje  Inteligentní měřící přístroje  Měření a řízení přes Internet. Programovatelné měřící přístroje. Elektronické dekády. 

NOVINKY

arr3Měření výkonu a spotřeby 230VAC na DIN lištuPotřebujete sledovat spotřebu elektrické energie nějakého zařízení nebo skupiny zařízení online na... arr3Releové spínání zařízení 230VAC do zásuvkyPotřebujete zapínat a vypínat libovolný 1-fázový spotřebič 230V kdykoliv a odkudkoliv? Stačí vám k... arr3Měření výskytu oxidu uhelnatéhoPotřebujete sledovat kvalitu ovzduší online na internetu? Stačí si pouze zvolit jaký plyn v ovzduší... arr3Detekce zaplaveníPotřebujete hlídat přístup do nějakého objektu, střežit ho před nezvaným vniknutím nebo jen... arr3Termoelektrický teploměr od –100 do +1000°CPotřebujete měřit teplotu? Kontaktně, bezkontatně nebo pomocí externího odporového čidla? Teplotu...

Ovládání spotřebičů

Prostředky pro ovládání spotřebičů a zařízení rozšiřují možnosti jejich využití v několika směrech. Tím nejzásadnějším je, že uživatel již nemusí být přímo u spotřebiče či v jeho blízkosti, ale díky internetovému propojení může být třeba na druhé straně světa. Pak stačí počítač, mobil či jiné zařízení, které je schopno připojit se k síti internet a uživatel nejen že může ovládat své zařízení, ale také má kompletní přehled o historii jeho použití nebo o jeho aktuálním stavu. A pokud ještě nemáte internet v mobilu? Nevadí! Se svým spotřebičem se domluvíte i pomocí SMS zpráv.


Použití:
Funkcionalita:
Aplikace:
Výrobce:
Mechanické spínací hodiny

cena 100 Kč (4 EUR)

img


Zásuvka na DIN lištu

cena 120 Kč (5 EUR)

img


Dvojstavový výstup SC5-OD1

cena 209 Kč (8 EUR)

img


Digitální spínací hodiny

cena 210 Kč (9 EUR)

img
Dvojstavové výstupy SD5-OD1

cena 319 Kč (13 EUR)

img


Relé 230VAC na DIN lištu

cena 332 Kč (13 EUR)

img


Releový spínač SB4-OR1

cena 374 Kč (15 EUR)

img


Releový spínač SD5-OR1

cena 429 Kč (17 EUR)

img


Výkonový releový spínač SD5-OR2

cena 484 Kč (20 EUR)

img


Spínací zásuvka AC1-PS1

cena 649 Kč (26 EUR)

img

Ovládejte spotřebiče mobilem!

Víme jak ovládat vaše spotřebiče přes internet nebo mobilem. Na webu systému SensorFor Vám stačí jediné kliknutí a žárovka, filtrace bazénu nebo topení se během chvilky zapne nebo vypne - a můžete být klidně na druhé straně světa. Nemáte přístup k internetu? Pošlete SMS! Kdykoliv také můžete přes internet nahlédnout do vašeho domu a zkontrolovat, zda-li jste vypnuli spotřebiče, které mohou zbytečně zvyšovat spotřebu energie nebo jejich dlouhodobý provoz může být nebezpečný pro váš dům. Přijďte si k nám vyzkoušet referenčí systém "Osvětlení" nebo "Voda".