MIKROMARZ - měřící přístroje  Inteligentní měřící přístroje  Měření a řízení přes Internet. Programovatelné měřící přístroje. Elektronické dekády. 

NOVINKY

arr3Měření výkonu a spotřeby 230VAC na DIN lištuPotřebujete sledovat spotřebu elektrické energie nějakého zařízení nebo skupiny zařízení online na... arr3Releové spínání zařízení 230VAC do zásuvkyPotřebujete zapínat a vypínat libovolný 1-fázový spotřebič 230V kdykoliv a odkudkoliv? Stačí vám k... arr3Měření výskytu oxidu uhelnatéhoPotřebujete sledovat kvalitu ovzduší online na internetu? Stačí si pouze zvolit jaký plyn v ovzduší... arr3Detekce zaplaveníPotřebujete hlídat přístup do nějakého objektu, střežit ho před nezvaným vniknutím nebo jen... arr3Termoelektrický teploměr od –100 do +1000°CPotřebujete měřit teplotu? Kontaktně, bezkontatně nebo pomocí externího odporového čidla? Teplotu...

Úvod » Voltmetry

Voltmetry

Dnes jsme doslova obklopeni nejrůznějšími senzory, čidly a snímači, které jsou citlivé na konkrétní fyzikální veličiny a děje. Jejich výstupem je zpravidla napětí, které je nutné definovaným způsobem změřit, zpracovat a výslednou hodnotu někam přenést a následně vizualizovat. Naše nabídka zahrnuje voltmetry, které umožňují měřené hodnoty zobrazovat na displeji přístroje, ukládat na SD kartu nebo je rovnou přenést do sítě Internet, kde jsou k dispozici pro uživatele ať už jen pro pouhé prohlížení nebo následné zpracování či vyvolání automatizovaného zásahu.


Použití:
Aplikace:
Výrobce:
Voltmetr SC5-IA1

cena 298 Kč (13 EUR)

img


4-kanál voltmetr SB5-DA1

cena 408 Kč (18 EUR)

img


2-kanál voltmetr SD5-DA1

cena 408 Kč (18 EUR)

img


Precizní voltmetr SB6-AN1

cena 518 Kč (22 EUR)

img


Precizní voltmetr SD6-AN1

cena 518 Kč (22 EUR)

img

Koupit celou přístrojovou sadu se vyplatí!

Přístrojová sada se skládá z vybraného přístroje SensorFor a rozšiřujícího modulu pro konkrétní aplikaci měření nebo ovládání. Cena za takovou sadu je vždy menší než celková cena za jednotlivé komponenty. Nakupujte chytře!