MIKROMARZ - měřící přístroje  Inteligentní měřící přístroje  Měření a řízení přes Internet. Programovatelné měřící přístroje. Elektronické dekády. 

NOVINKY

arr3Měření výkonu a spotřeby 230VAC na DIN lištuPotřebujete sledovat spotřebu elektrické energie nějakého zařízení nebo skupiny zařízení online na... arr3Releové spínání zařízení 230VAC do zásuvkyPotřebujete zapínat a vypínat libovolný 1-fázový spotřebič 230V kdykoliv a odkudkoliv? Stačí vám k... arr3Měření výskytu oxidu uhelnatéhoPotřebujete sledovat kvalitu ovzduší online na internetu? Stačí si pouze zvolit jaký plyn v ovzduší... arr3Detekce zaplaveníPotřebujete hlídat přístup do nějakého objektu, střežit ho před nezvaným vniknutím nebo jen... arr3Termoelektrický teploměr od –100 do +1000°CPotřebujete měřit teplotu? Kontaktně, bezkontatně nebo pomocí externího odporového čidla? Teplotu...

Úvod » Součástky

Součástky

Běžně používané součástky pro servis, opravu a stavbu elektronických zařízení. Rozhodně nechceme konkurovat velkým hráčům na trhu elektronických součástek. Zároveň máme z principu naší činnosti velký sklad součástek a zejména součástky v menším množství (desítky až stovky kusů) jsme schopni poskytovat výhodněji než ostatní. Nabídka se postupně rozšiřuje.


Tolerance:
Výkon:
Napětí:
Montáž:
Rezistor 0603, 10 kusů

cena 4 Kč (0 EUR)

img


Kondenzátor 0603, 10 kusů

cena 6 Kč (0 EUR)

img


Rezistor 1206, 10 kusů

cena 8 Kč (0 EUR)

img


Kondenzátor CC0505, 10 kusů

cena 16 Kč (1 EUR)

img


Rezistor MF0207, 10 kusů

cena 18 Kč (1 EUR)

img

Koupit celou přístrojovou sadu se vyplatí!

Přístrojová sada se skládá z vybraného přístroje SensorFor a rozšiřujícího modulu pro konkrétní aplikaci měření nebo ovládání. Cena za takovou sadu je vždy menší než celková cena za jednotlivé komponenty. Nakupujte chytře!