MIKROMARZ - měřící přístroje  Inteligentní měřící přístroje  Měření a řízení přes Internet. Programovatelné měřící přístroje. Elektronické dekády. 

NOVINKY

arr3Měření výkonu a spotřeby 230VAC na DIN lištuPotřebujete sledovat spotřebu elektrické energie nějakého zařízení nebo skupiny zařízení online na... arr3Releové spínání zařízení 230VAC do zásuvkyPotřebujete zapínat a vypínat libovolný 1-fázový spotřebič 230V kdykoliv a odkudkoliv? Stačí vám k... arr3Měření výskytu oxidu uhelnatéhoPotřebujete sledovat kvalitu ovzduší online na internetu? Stačí si pouze zvolit jaký plyn v ovzduší... arr3Detekce zaplaveníPotřebujete hlídat přístup do nějakého objektu, střežit ho před nezvaným vniknutím nebo jen... arr3Termoelektrický teploměr od –100 do +1000°CPotřebujete měřit teplotu? Kontaktně, bezkontatně nebo pomocí externího odporového čidla? Teplotu...

Úvod » Součástky

Součástky

Běžně používané součástky pro servis, opravu a stavbu elektronických zařízení. Rozhodně nechceme konkurovat velkým hráčům na trhu elektronických součástek. Zároveň máme z principu naší činnosti velký sklad součástek a zejména součástky v menším množství (desítky až stovky kusů) jsme schopni poskytovat výhodněji než ostatní. Nabídka se postupně rozšiřuje.


Tolerance:
Výkon:
Napětí:
Montáž:
Rezistor 0603, 10 kusů

cena 2 Kč (0 EUR)

img


Kondenzátor 0603, 10 kusů

cena 3 Kč (0 EUR)

img


Rezistor 1206, 10 kusů

cena 4 Kč (0 EUR)

img


Kondenzátor CC0505, 10 kusů

cena 8 Kč (0 EUR)

img


Rezistor MF0207, 10 kusů

cena 9 Kč (0 EUR)

img

Koupit celou přístrojovou sadu se vyplatí!

Přístrojová sada se skládá z vybraného přístroje SensorFor a rozšiřujícího modulu pro konkrétní aplikaci měření nebo ovládání. Cena za takovou sadu je vždy menší než celková cena za jednotlivé komponenty. Nakupujte chytře!