MIKROMARZ - měřící přístroje  Inteligentní měřící přístroje  Měření a řízení přes Internet. Programovatelné měřící přístroje. Elektronické dekády. 

NOVINKY

arr3Měření výkonu a spotřeby 230VAC na DIN lištuPotřebujete sledovat spotřebu elektrické energie nějakého zařízení nebo skupiny zařízení online na... arr3Releové spínání zařízení 230VAC do zásuvkyPotřebujete zapínat a vypínat libovolný 1-fázový spotřebič 230V kdykoliv a odkudkoliv? Stačí vám k... arr3Měření výskytu oxidu uhelnatéhoPotřebujete sledovat kvalitu ovzduší online na internetu? Stačí si pouze zvolit jaký plyn v ovzduší... arr3Detekce zaplaveníPotřebujete hlídat přístup do nějakého objektu, střežit ho před nezvaným vniknutím nebo jen... arr3Termoelektrický teploměr od –100 do +1000°CPotřebujete měřit teplotu? Kontaktně, bezkontatně nebo pomocí externího odporového čidla? Teplotu...

Úvod »Elektronické dekády»Kapacitní dekády » Kapacitní dekády LITE

Elektronické kapacitní dekády LITE

Elektronické kapacitní dekády jsou vybavené LCD displejem a kapacitní klávesnicí pro lokální ovládání a rozhraním USB pro vzdálené řízení prostřednictvím PC a programu DBOS Control. Pro efektivnější integraci kapacitní dekády do vašeho měřícího systému lze vyžít virtuální COM Port nebo DLL knihovnu pro přímou komunikaci s dekádou. PROFI typy kapacitních dekád jsou vybaveny přehledným grafickým displejem, svorkami pro vzdálené řízení, propracovaným automodem a dalšími užitečnénými funkcemi. PROFI i BASIC typy jsou nabízeny ve 2 variantách lišící se rozsahem kapacity, přesností a zatížením.


Zobrazovač:
Rozsah:
Přesnost:
Max. zatížení:
Výrobce:
Kapacitní dekáda BASIC LITE ST
Cena před slevou 4 232 Kč

cena 3 514 Kč (148 EUR)Kapacitní dekáda BASIC LITE PW
Cena před slevou 4 949 Kč

cena 3 945 Kč (166 EUR)Kapacitní dekáda PROFI LITE ST
Cena před slevou 4 949 Kč

cena 4 088 Kč (172 EUR)

img


Kapacitní dekáda PROFI LITE PW
Cena před slevou 5 666 Kč

cena 4 519 Kč (190 EUR)

img

Elektronické kapacitní dekády používají vývojáři elektroniky, servisní technici, měřící laboratoře nebo výrobci senzorů. Většina našich stávajících zákazníků jsou bývalými uživateli mechanických dekád, které jim díky neustále se zvyšujícím požadavkům na rychlost a integraci výrobních postupů přestaly vyhovovat. Pro nové uživatele odporových dekád obecně jsme připravili jednoduchého průvodce, který jim pomůže s výběrem.