MIKROMARZ - měřící přístroje  Inteligentní měřící přístroje  Měření a řízení přes Internet. Programovatelné měřící přístroje. Elektronické dekády. 

NOVINKY

arr3Měření výkonu a spotřeby 230VAC na DIN lištuPotřebujete sledovat spotřebu elektrické energie nějakého zařízení nebo skupiny zařízení online na... arr3Releové spínání zařízení 230VAC do zásuvkyPotřebujete zapínat a vypínat libovolný 1-fázový spotřebič 230V kdykoliv a odkudkoliv? Stačí vám k... arr3Měření výskytu oxidu uhelnatéhoPotřebujete sledovat kvalitu ovzduší online na internetu? Stačí si pouze zvolit jaký plyn v ovzduší... arr3Detekce zaplaveníPotřebujete hlídat přístup do nějakého objektu, střežit ho před nezvaným vniknutím nebo jen... arr3Termoelektrický teploměr od –100 do +1000°CPotřebujete měřit teplotu? Kontaktně, bezkontatně nebo pomocí externího odporového čidla? Teplotu...

Měřící přístroje SensorFor

Měřící přístroje firmy SensorFor mají proti měřícím přístrojům obdobných výrobců jednu obrovskou výhodu - jsou modulární. To v konečném důsledku umožňuje nabídnout zákazníkům mnohem širší spektrum měřených veličin. A nejen to - také mnohem širší spektrum konektivity - většina dnešních měřících přístrojů končí u lokálního USB propojení s PC, za kterým sedí uživatel. S přístroji SensorFor může uživatel sedět za jakýmkoliv PC na světě! Díky internetovému připojení může být mezi přístrojem a PC vzdálenost i tisíce km. A uživatel ani nemusí sedět za PC. Tablet, telefon, chytré hodinky - všude tam Vás zastihnou přístroje SensorFor. A ani to ještě není vše - komunikace mezi přístrojem a uživatelem je obousměrná - je tedy možné nejen měřit ale i ovládat / řídit na vzdálenosti tisíce km.


Komunikace:
Zobrazovač:
Výrobce:
USB měřící brána UB1-AB4

cena 1 089 Kč (44 EUR)Paměťová měřící brána MR1-AB4

cena 1 167 Kč (47 EUR)

img


Ethernetová měřící brána NT3-AB4

cena 1 240 Kč (50 EUR)

img


WiFi měřící brána WF3-AB4

cena 2 153 Kč (87 EUR)

img


Přenosný měřící přístroj UD3-AB4

cena 2 218 Kč (90 EUR)

img


Panelový měřící přístroj UD9-AB4

cena 3 179 Kč (129 EUR)

img


Stolní měřící přístroj UD7-AB4

cena 3 245 Kč (131 EUR)

img

Koupit celou přístrojovou sadu se vyplatí!

Přístrojová sada se skládá z vybraného přístroje SensorFor a rozšiřujícího modulu pro konkrétní aplikaci měření nebo ovládání. Cena za takovou sadu je vždy menší než celková cena za jednotlivé komponenty. Nakupujte chytře!

Dlouho očekávaný "Direct Internet Access" je TADY!

Od září 2017 umí všechna zařízení SensorFor s rozhraním ethernet nebo WiFi přímou komunikaci se SensorFor cloud serverem! Odpadá tak nutnost instalace internetové přenosové brány Raspberry PI do každé lokální sítě pro zprostředkování komunikace mezi jednotlivými branami a cloud serverem. Skokový nárůst prodeje zařízení SensorFor ukazuje, že tato změna měla smysl!