MIKROMARZ - měřící přístroje  Inteligentní měřící přístroje  Měření a řízení přes Internet. Programovatelné měřící přístroje. Elektronické dekády. 

NOVINKY

arr3Měření výkonu a spotřeby 230VAC na DIN lištuPotřebujete sledovat spotřebu elektrické energie nějakého zařízení nebo skupiny zařízení online na... arr3Releové spínání zařízení 230VAC do zásuvkyPotřebujete zapínat a vypínat libovolný 1-fázový spotřebič 230V kdykoliv a odkudkoliv? Stačí vám k... arr3Měření výskytu oxidu uhelnatéhoPotřebujete sledovat kvalitu ovzduší online na internetu? Stačí si pouze zvolit jaký plyn v ovzduší... arr3Detekce zaplaveníPotřebujete hlídat přístup do nějakého objektu, střežit ho před nezvaným vniknutím nebo jen... arr3Termoelektrický teploměr od –100 do +1000°CPotřebujete měřit teplotu? Kontaktně, bezkontatně nebo pomocí externího odporového čidla? Teplotu...

Panelové měřiče / Znakové

Znakové měřící přístroje těsně navazují na sloupcové indikátory zejména modelem NumGraph, který je v podstatě sloupcovým indikátorem se 100 segmenty. Na druhé straně této kategorie stojí model CharGraph, který vyniká zejména unikátní možností matematického zpracování měřené veličiny, kde uživatel může použít téměř všechny základní matematické operace, aby dosáhl požadované výpočtové hodnoty. Dalším těžkým kalibrem je to, že výše popsanou vlastnost umí měřák s oběma měřenými signály - není tedy nic jednoduššího než např. měřit napětí a proud a měřákem zobrazovat vypočtený výkon. Vše je navíc podpořeno vysokou přesností měření.


Výrobce:
NumGraph ST

cena 429 Kč (17 EUR)

img


NumGraph HV

cena 484 Kč (20 EUR)

img


CharGraph

cena 924 Kč (37 EUR)

img


LongGraph

cena 1 364 Kč (55 EUR)