MIKROMARZ - měřící přístroje  Inteligentní měřící přístroje  Měření a řízení přes Internet. Programovatelné měřící přístroje. Elektronické dekády. 

NOVINKY

arr3Měření výkonu a spotřeby 230VAC na DIN lištuPotřebujete sledovat spotřebu elektrické energie nějakého zařízení nebo skupiny zařízení online na... arr3Releové spínání zařízení 230VAC do zásuvkyPotřebujete zapínat a vypínat libovolný 1-fázový spotřebič 230V kdykoliv a odkudkoliv? Stačí vám k... arr3Měření výskytu oxidu uhelnatéhoPotřebujete sledovat kvalitu ovzduší online na internetu? Stačí si pouze zvolit jaký plyn v ovzduší... arr3Detekce zaplaveníPotřebujete hlídat přístup do nějakého objektu, střežit ho před nezvaným vniknutím nebo jen... arr3Termoelektrický teploměr od –100 do +1000°CPotřebujete měřit teplotu? Kontaktně, bezkontatně nebo pomocí externího odporového čidla? Teplotu...

LED žárovka ZDARMA

Získejte LED žárovku ZDARMA! V období od 1.2.2018 do 31.5.2018 získá každý NOVĚ registrovaný zákazník LED žárovku zcela zdarma. Všechny objednávky odesláné v tomto období budou naším automatizovaným systémem kontrolovány, zda-li byly vytvořeny nově registrovaným uživatelem a pokud ano, bude v objednávce vyhledána níže uvedená žárovka a její cena snížena na 0 Kč.

Produkt LED žárovka 3W, E27, reflektor

Kategorie LED žárovky

<< ZPĚT <<>> Nabídka LED žárovek >>