MIKROMARZ - měřící přístroje  Inteligentní měřící přístroje  Měření a řízení přes Internet. Programovatelné měřící přístroje. Elektronické dekády. 

NOVINKY

arr3Měření výkonu a spotřeby 230VAC na DIN lištuPotřebujete sledovat spotřebu elektrické energie nějakého zařízení nebo skupiny zařízení online na... arr3Releové spínání zařízení 230VAC do zásuvkyPotřebujete zapínat a vypínat libovolný 1-fázový spotřebič 230V kdykoliv a odkudkoliv? Stačí vám k... arr3Měření výskytu oxidu uhelnatéhoPotřebujete sledovat kvalitu ovzduší online na internetu? Stačí si pouze zvolit jaký plyn v ovzduší... arr3Detekce zaplaveníPotřebujete hlídat přístup do nějakého objektu, střežit ho před nezvaným vniknutím nebo jen... arr3Termoelektrický teploměr od –100 do +1000°CPotřebujete měřit teplotu? Kontaktně, bezkontatně nebo pomocí externího odporového čidla? Teplotu...

Elektronické dekády

 

Odporová dekáda
Odporové, kapacitní a indukční elektronické dekády usnadní práci každému, kdo opravuje či vyvíjí elektronická zařízení. Tyto dekády plně ovládané mikroprocesory jsou postaveny na léty prověřené platformě DBx starající se o pohodlnou komunikaci uživatele a plugboardu, tedy části našich elektronických dekád, která udává hlavní funkci a parametry na DBx postavenému přístroji. Potěší vás kapacitní klávesnice (bez mechanických částí), grafický (u Basic verze textový) displej a spousta dalších interních funkcí, které vedou ke zjednodušení, zrychlení a zefektivnění práce s dekádami. Veškeré naše elektronické dekády se dají propojit s běžným pc pomocí USB Mini.
Prodáváme dekády tří veličin. Tj. odporové, kapacitní a indukční. U každé veličiny dále rozlišujeme dle provedení, veškeré typy jsou v nabídce ve verzi ST, standardní verze, která je definovaná pro danou veličinu standardním rozsahem hodnot. Dále je zde verze PW - powered, která je určená pro vyšší zátěž. U odporových dekád si navíc můžete vybrat ještě mezi HP a XW verzí. První z nich se zaměřuje na až desetkrát větší přesnost nastavené hodnoty, tedy provedení High Precise. A na závěr je zde XW provedení, kombinující PW a HP verze, XW verze je tedy přesnější než klasická verze, je i určena pro větší zatížení, postrádá ale takovou šíři hodnot nastavitelného odporu (v případě odporových dekád).
Dekády dále rozdělujeme na varianty provedení v závislosti na použité DBx platformě. Od tohoto dělení se již parametry samotných dekád v ničem nemění. Jedná se pouze o jednoduchost ovládání a několik doplňujících funkcí jako je třeba automode, který náleží pouze PROFi variantam. Vybrat si z varianty máte možnost na kartě s přístrojem vpravo od hlavního obrázku produktu. Více o těchto variantách se můžete dočíst zde.
Podrobnější informace o elektronických odporových dekádách naleznete na námi vedené stránce ODPOROVE-DEKADY.CZ