MIKROMARZ - měřící přístroje  Inteligentní měřící přístroje  Měření a řízení přes Internet. Programovatelné měřící přístroje. Elektronické dekády. 

NOVINKY

arr3Měření výkonu a spotřeby 230VAC na DIN lištuPotřebujete sledovat spotřebu elektrické energie nějakého zařízení nebo skupiny zařízení online na... arr3Releové spínání zařízení 230VAC do zásuvkyPotřebujete zapínat a vypínat libovolný 1-fázový spotřebič 230V kdykoliv a odkudkoliv? Stačí vám k... arr3Měření výskytu oxidu uhelnatéhoPotřebujete sledovat kvalitu ovzduší online na internetu? Stačí si pouze zvolit jaký plyn v ovzduší... arr3Detekce zaplaveníPotřebujete hlídat přístup do nějakého objektu, střežit ho před nezvaným vniknutím nebo jen... arr3Termoelektrický teploměr od –100 do +1000°CPotřebujete měřit teplotu? Kontaktně, bezkontatně nebo pomocí externího odporového čidla? Teplotu...

SLEVA AŽ 10 %
Sleva až 10%

 

Jednorázová sleva "procento"

Pro všechny, kteří se chystají nakupovat jednorázově nebo se nechtějí zapojit do věrnostního programu 10% slev, nabízíme základní 1% slevu. Slevový kód je procento a zadává se v nákupním košíku. Pokud použijete tento slevový kód, NEbude k objednanému zboží přiložen kupón s 2%, 5% nebo 10% slevou.


 

Věrnostní program slevových kupónů

Každému zákazníkovi, který nevyužil jednorázové slevy "procento", zasíláme společně s objednaným zbožím kupón, který umožňuje nakupovat v našem e-shopu se slevou až 10%. Velikost slevy je úměrná počtu objednávek, které u nás zákazník realizoval za poslední rok. Slevový kupón je přenosný a zákazník ho tak může darovat jiné osobě nebo organizaci.

Tabulka zobrazuje jaký slevový kupón bude přiložen k vaší objednávce.

Pořadí objednávky za poslední rok
Slevový kupón
1. objednávka 2 %
2. objednávka 2 %
3. objednávka 2 %
4. objednávka 5 %
5. objednávka 5 %
6. objednávka 5 %
7. objednávka 5 %
8. objednávka 10 %
Od 9. objednávky dále je vždy přiložen slevový kupón 10 %.

Výrazem "poslední rok" je myšleno 365 dní předcházejících vaší poslední objednávce.


 

V případě, že se chcete stát naším distributorem a získat tak ještě větší slevy a výhody, napište nám na info@mikromarz.com vaše představy o bližší spolupráci s námi.